Prijava

ох, не! боље да одмах позовем инцест-траума центар, видех да рекламирају на дневнику

Hahahaha. Ja nikako ne znam jel stvarno bilo nesto izmedju vas ili je samo zajebancija?

Za nekoga je bilo stvarno, a za Vidru nije!

To ti je trik pitanje - ako kaže da nije bilo ništa između njih onda je već previše rekao :)

Našao sam idealnu koku, žena i po. Ženio bih je. Zove se Sonja, ima plave oči, dobru ko kamen tvrdu guzicu, i fino oblikovane sise, baš onako na mjeru za šaku. Zategnuta ko praćka. Fine pune usne, ljubi se to cvrčo ko zaprška. Zna se sporazumjeti na nekoliko jezika. Pola svijeta proputovala, o svemu sa njom mogu pričati. Ima svoj kamion vozi, i živi u Tesliću.
Sad se probudio, evo me u krevetu ronim suze.

Probudio se, nisam je nagovorio da pređe kod mene

sonja se preziva:
1. petković
2. lukić
3. milivojević
4. bošnjak

Nisam ni za prezime stigao pitati, mada stojalo bi Glamočak ili tako nnešto, al baš dobra mačka

Ispekao sam dve tepsije baklave. Kad sam vadio drugu tepsiju iz rerne uzeo sam je krpom i laganica podigao na šporet da je prelijem cukervaserom.

Mislio sam da krpa nema rupu.

pojesti baklavu drugom rukom

stavi onu opnu iz ljuske od jajeta na opekotinu. i nek neko ljubi da prođe.

Ova tema ima 3 puta više postova nego ona "da se pohvalim". Da li smo pičkice kojima je lakše da se izjadaju, ili smo skromni da se hvalimo?

Ili samo volimo da nas sažaljevaju? Ovu temu treba zaključati.

Nije dionisio samo na ovoj temi više ljudi pružaju utjehu a tamo ti jebu majku u sebi lol.

Bruse šta će ti dvije tepsije baklave, da se nisi sa kim kladio da možeš sam tepsiju pojesti, a ova druga za ćeif?

i nek neko ljubi da prođe.

Srednjak na desnoj ruci? Možda bolje da ga stavim u toplu acidičnu sredinu?