Prijava

au, a da znaš što u Brčkom ima ćevap jedno sto metara više Treće osnovne škole, pojeo bi i tanjir...

Morate u prištinu da odete da vidite šta je ćevap...jeo i na baš čaršiji i u banja luci i u skoplju i da ga jebeš nema bolji nego u Prishqin

Jbte ja sam živeo u zabludi da je sarajevski banjalučki, a banjalučki sarajevski. Ispade da mi je bolji banjalučki za koji sam mislio da je u stvari sarajevski. Inače banijska kobasica šije vaše ćevape za tri koplja lolo

Banijska kobasica je ona osma, strinina :)

Svaka čast svakome, Leskovac je Leskovac :)

A za razliku od svega što smo naveli, tamo nema uopšte ni tragova tom nezdravom mesu nego je sve soja u roštilju :)

u leskovcu stavljaju papir za dupe u meso. banjalučki je zakon.

kod mene koriste to leskovačko meso, zagoreva na roštilju :)

Koji nelol. Grešite dušu. Mada će verujem doći Šomi23 da vam održi predavanje. Leskovački roštilj 7 jezika priča.

priča, ali ako ga pravi Leskovčanin od svoje stoke, ako ga kupiš u NS ili BG onda samo mjauče

Ako niste gadljivi na meso jazavičara slobodno jedite leskovačke pljeke.

U BG i NS možeš da jedeš Sarajevski i Banjalučki?

AHAHAHAHHAHA, ETO TI GA ŠOMI!

Banjalučki je u NS zatvoren koliko ja znam, najbolji ćevap s ove strane Drine je u Zemunu.

Šomi kenja to je standard.
Odakle to meso u Zemunu?

Ima li lutalica sada?

e to bohore, u pravu si. u bg krste banjalučki, meću svinjetinu, golo govno.

Pravi čovek sam smesu, a recept je doneo preko Sremske Rače kad je dolazio.

Ne kenjam care, ima fazon dve ćevabdžinice u kojima jedem, a ima ih 50 fazon. Znam lično neke ljude koji su za vreme roštiljijade stavljali kereće meso u pljedže.

ma meni u bg uz banjalučki ponudili kečap i majonez!? eeeej! slatko sam ih iznapušavala.