Prijava

Pa kako ces sada sa Caslavom ? :(((((

Vidro, sad ne smiješ braniti zle slike zlostavljanja malijeh ćukiju i maciju ;-) Zbancju na stranu, kakvi su ti nalazi? Mislim na krv, ne samo na pomenute alergije? Ako se stidiš, moš i u pvt.

Ako se stidiš hahah, čega bi se stidela? :)
Ja kol'ko sam upućen bio alergičan kao klinjo jedino na jagode, al vremenom "očvrsnuo", tj. prebrodio sam to.

Htedoh reći, izvidi, možda možeš nekako da se rešiš alergrije, al nisam baš upućen da li, i kako.

Znam ja kako da se resis alergije na pse hehe he

Dionizijo, ne znam jel Vidri ok pričati o tome, pa ono, rekoh, iz urođene pristojnosti, da napomenem ;-)

Нож за косилицу кошта 1800 динара.
Мали нож.
За малу електричну косилицу.
ПА ЈЕЛ ОД ЗЛАТА НАПРАВЉЕН ТРИСТА ВАМ МАЈКИ ЈЕБЕМ

e, ne stigoh da ti odgovorim, nalazi mi kidaju, samo mi je ggt preko 400. a kako, ne znam :D

Alkoholičarko jedna, odakle ti toliki ggt?

ozb. može biti od toga?

NДр Јанковић

Нож за косилицу кошта 1800 динара.
Мали нож.
За малу електричну косилицу.
ПА ЈЕЛ ОД ЗЛАТА НАПРАВЉЕН ТРИСТА ВАМ МАЈКИ ЈЕБЕМ

Pocela sezona kosenja

ozb. može biti od toga?

Može, GGT jedan od osnovnih testova za funkciju jetre i pankreasa, naročito kod alkoholičara. Jednostavan savjet: piti surutku i kefir (ne mlijeko!!!!) svaki dan, mater u mene ima lupus i pije kišu tableta. Popravila nalaze srčući to umjesto vode, evo ima već godinu dana.

EDIT: Ne moraš biti cuger da ti jetra ode u Gornji Tripizdevac, i izvinjavam se zbog ove vulgarne geografske lokacije ;-)

a išla sam danas kod doktorke, ka'e da uradim ultrazvuk jer mi se možda proširio neki od žučnih puteva u jetri, pa možda ima neki kamenčić il nešto..ša znam. onaj ALT mi bio 100 i nešto prije 3 sedmice, sad normalan..

kokakola Vidro, kokakola

kako sa zaljezom stojis?

haha, bruce, pij ti kolu sa mojim želucem, paš vidjet.
jebote, al sam falična, jezivo

Ma nema veze, važno je da radi ono što je bitno.

I još ALT visok!? Vidro, ponavljam, fataj se surutke i kefira obilno. Izbaci na neko vrijeme konzerviranu hranu i jake začine. Neš na dobro izaći, pogotovo zbog postojećih problema sa želucem.