Prijava

чек прво да ми каже шта јебено значи гумб, па ако ми је том речју указао непоштовање или приредио неки скеч и завитлавање онда га бануј, а ако је нешто дојајно онда немој

е да, на то сам наишао приликом гуглања, као на хрватском се тако каже дугме ал нисам придавао томе значај јер брате, дугме.
дугме лол

Лепа реч за Шомија - праскозорје.

(нпр. напишеш да може да јебе до праскозорја)

Moja reč je pičkavi

Ali pošto to mora da ide u paketu, jer mu je jače značenje kad je u simbiozi, onda peder pičkavi.

Imam reč od deset slova.

Мислијо сам на гумб у фазону "име није дугме илити гумб"...конташ обојица смо Шомији па онда наша имена нису дугме илити гумб...капираш сад ?

мораш признати да је добар скеч

одличан је, мада морало је објашњење реално, није обичан ха-ха мораш да размислиш мало јбг

Da, stvarno, đe su fatal error i njegovi posteri?

блокирала ме нека сисата металика на фејсу а био сам близу коитуса

јеботе више ни од металика не могу да добијем пичке...

Celtike nema ga otkako su pogasili Ruske saitove.
Nube kako te blokirala ako si bio blizu? Šta si jom predložio da je jebeš bagrenovim kolcem?

изгледа да је само угасила профил

не би ме блокирала сад, кад сам јој посло сантим курца (четвртину) рекла је да би ми рокнула блок али сам симпатичан јебига ништа од сеха у сваком случају

брате само је срчујеш са другог профила и видиш да ли те блокирала или деактивирала профил

Jebo ti to kad nisi uzeo br

Metalike su specifične, Bač, ako hoćeš da ih pobijediš, moraš da im se pridružiš, tj. postaneš jedan od njih.