Prijava

ne mogu da spavam, to me jako nervira..

Ја не могу да спавам седмицама, и депресиван сам ко коњ

U ženopauzi sam... Što znači da mogu da se posvetim nebitnim stvarima i maštarijama. Ali šta ću onda da radim sa primalnim potrebama i željom za nježnošću... #Lukse, moš li mi napravit jednog robota za grljenje? tnx

polomio sam litarsku flašu ekstradevičanskog maslinovog ulja iz grčke. kako je curelo po podu... duša mi se zgrčila... iscurele su sve one prelepe slate, umaci, marinade testenine samo sa uljem i začinima i malo pardajza na vrhu radi estetike...
zamonašiću se. nisam ja za ovo svetovno bivstvovanje

дела, тако ћеш сигурно остати дјевац, не мораш да једеш то уље да сачуваш невиност

kakva opaska
aj sad odjebi smaraču

Kuratore, grijeh ti je veliki, ali nije neoprostiv. Znaš li ti koliko djece posti u Africi?

a seltiče ti kuvaš, razumi me, znaš koliko je to moglo lepo da se iskoristi...
pusti sad decu u africi oni gladuju pa gladuju šta ću im ja

па добро купи другу, 500/600 кинти ти је литар... није да ти је моб од 300 евра остао у џепу кад си пустио машину

Zajebavam se, znam koliko vrijedi. Litra tog ulja je mogla poslužiti da se naprave 104 marinade za piletinu, odnosno 87 za juneće ili teleće meso, kao i 152 porcije raznih salata. ŠMRC....

ако ипак оћеш да скинеш мрак можеш и обично сунцокретово да искористиш, много мање ће да те боли него да идеш на суво

šomi nije 500 600... a nije stvar u tome
marko ako primetiš da ignorišem tvoje homo psotove to niej zato što mislim da si nezanimljivi bolid ili ovaj ipak jeste, da jeste

Bač, ne zajebavaj kuratora. Kuhinja mi je teretana bolja od svake teretane (one gdje idioti idu dizati tuđe željezo), znam o čemu čovjek priča. Evo, da tebi približim: zamisli da postoji ekstradjevičanska ljutenica, skupa ko đavo, a ti je razbiješ.

Kuratore što te jebu ovi dobri ljudi?

nek me jebu boxo moj, zato sam i postovao ovde
želim da se samokaznim

Kakav je patos, si uspeo da očistiš?

Bohore, ja ne jebem nego se emotivno učlanjujem.

očistio relativno lako, al ostalo mi na papuči, mrzi me da perem nemam druge papuče i smrdem mi ruke na ulje sad mislim ne smrde nego taj miris podseća me na zlodelo koje sam počinio aa

аха био си емотивно везан за флашу уља из ГРЧКЕ пошто маслиново уље које продају овде прави приватни предузетник из неготина на тајним плантажама маслина а чак и оно увозно је много мање из грчке чим се купује овде, бар за једно 84% се смањи тај неки ГРЧКИ вајб који има чим пређе границу, јер брате, грчко маслиново уље може само тамо да се купи и то од древних породица које већ вековима праве уље и за које ти треба аминовање од локалаца