Prijava

Koji kurac se bojite zubara. Mene zubarka voli, drogira me ljubazno kad me sjecka. Uradila mi dosad totalnu implantaciju tri zuba, nikakvi problemi. Sad jedva čekam da se pokvari nešto pa da idem opet na neku ljutu rekonstrukciju. Probajte i vi. ODLAZAK ZUBARU-TO STE VI!!!!

Celtic od kad imam ovu zubarku i ja volim da idem, al para nemam ehehe

Nađi zubarku koja voli neiskvarenu skromnu raju LOL

Ja sam u vocnjaku 12 sati dnevno po suncu i kisi za 1400 dinara pa ne stizem da izlazim. Osim toga krajnje sam smotan i stidljiv za provod i devojke pa me rad i psihicki spasava. Kad za ovih 31 godinu nisam nasao ni jednu sto bi bilo drugacije a momci od 15 krecu sa devojkama i menjaju ih ko carape. Toliko me je sve to psihicki oslabilo da jedva cekam noc i san da me nema a jutro je muka kad znam da se moram probuditi. Svako me pita sto ne nadjes nesto, kad se zenis, al si jadan sve to coveka ubija. Dobro je, ide noc pola devet je.

тај те рад психички не спашава него само одлаже моменат каће да прснеш. боље мијењај све што што прије па шта испадне, бар ће бити занимљиво лел

krvtijebem, kao neka gitarijada u Čačku u toku je, čujem s prozora likovi ubiše, ima Karleušu da pustim da se izlečim sad, brt, kakofonija samo takva, dobro da nisam na trgu

јебена гамад из манчуле дабогда опет поплава однела оно мало шпер-плоче

Dal si odg na ovo autobuse si lud haha

ма да брате, само окрени све из коријена, јебаћеш нешто у 33-ћој макар, има наде
Ајде ајде, не извлачи се сад, коначно си открио праву истину о себи и сад се фолираш као. Ту смо да помогнемо
Имал врућине данас у воћњаку?

Tebra ja sam jebo vec sa 24 tako da.. Ono ;)))

Машала, нек си на вријеме почео, не ваља дуго чекати :)

мени нека коза заломила зуб кад је вадила и узела да чачка неком иглом, не знам како се нисам онесвестио онде од бола

недо бог ником

_
Ja mislim da ne postoji jaci bol (a nije da nemam iskustva). Sledece na skali je kad sam iseko vrh prsta na cirkularu pa mi risejpovali kost cvicanglama u bolnici, pa se to sve oladilo od anestezije, e to je jedna desetina bola kad mi je dzarala sa tom iglom, neka zubarka sto je radila u osnovnoj, Pandora se zvala bila grkinja plasila je se cela Kolonija i Erdoglija vise nego UDBE.

Opet preuveličavate, malo vam kopaju oštrim predmetom po ustima, vade zube, buše vas, vi odmah kukate. Đe je čojstvo, đe je karakter?

To je bio ocaj kakav samo mozes da vidis u nekim ruskim filmovima ili u "Maratoncu" sa Dastinom Hofmanom...

Zubarska ordinacija u skoli je bila pre zenskog hodinika za salu za fizicko, i s vremena na vreme desila bi se UZASNA stvar. Uletela bi Pandora (nekoliko puta godisnje) na cas i rekla salji na pregled po dnevniku. Vecini nas bi bilo lakse da na nas prosetaju jos 300m do Sumarica i tamo lepo streljaju. Ako bi te prosralo da taj dan ne dodjes u skolu to si mogao da slavis kao svoj drugi rodjendan. Odlaze po dnevniku, jedan po jedan, vracaju se, sa maramicama preko usta punih krvi ko da su dobili metak po drobu i mumlaju nesto a suze samo liju, devojcice su dolazile svaka druga upisana, a ja sam bio medju zadnjima u dnevniku i psihicki pritisak je bio nepodnosljiv. Jedno dva puta sam poginuo, a onda mi je na pamet pala vukovacka ideja, otisao bih do WC i sacekao dvadesetak minuta, a onda se vratim i kazem sledeci hehehe. Naravno da je govnetu posle receg puta postalo sumnjivo, pa su me uhvatili i poslali u Ured (to je bilo glavno za zube u KG) ispred je uvek bilo vate i fleka od krvi, a tamo mi rekli da moram da izvadim TRI zuba, a to opet kod Pandore, i to u suprotnoj smeni kad ne idem u skolu... Verovatno sam tad prvi put u zivotu rekao roditeljima NECU, i posle krace guzve, odveo me je Otac. Prvi put mi je zub vadila klestima (naravno bez ikakve anestezije, verovatno je njome trljala kurac muzu), i teo sam dumrem. A DRUGI PUT je uzela tu kuku, ja nisam ocekivao da ce da cupa sa njom, e to je bilo... Otac me drzao, sestra me drzala, ja sam pokusavao da ujedem, otimao se,trajalo je to dves minuta svi su se preznojili, a ja neznam kako sam osto ziv. I posle sam se isteturao, seo pozadi u keca, otvorio prozor i pljujem krv, a ona se cedi niz vrata... I kazem Ocu, rekodovedes li me da vadim treci zub-ubicu te. On se okrene, sta ces da uradis? Reko ubicu te, kad zaspis, uzecu noz i ubicu te. On gleda, dal da me tresne, al vidi da to ne bi imalo vajde da sam vec ubijen u pojam.
Nije me nikad odveo da vadim taj treci zub, a ja danas kad odem kod zubara, ne dam da me pipne dok mi ne rokne barem dve anestezije. Lidokain, Novokain i Kokain su mame.

Маркo
ае несери

Lip up, fatty!

Sklapam cipelarnik već dva sata, jebemti, rekli su "sve što treba je sastaviti", pa majku vam jebem što staviste pogrešno uputstvo, ušrafio sam nokat majku ti i imam letvu viška!1

Hahahaha, Grofe, vrati im letvu i reci: - Evo, fali vam daska!

Тамо негде у јануару-фебруару ме ошиша неки сестрин фризер, скрати ми превише, али касније кад је порасла је имала кул округли афро облик који сам хтео, иако сам иначе пребелац и у пигментарном и у оланик-пазл смислу. И јутрос због сестрићевог рођендана одем у 8 код тог лика, јер рачунам да ће ме сад ошишати тачно како оћу, објасним му да треба да ми скине мање него прошли пут и џаба - скинуо исто, ако не и више, и сад ћу опет месец-два да личим на лезбејку.