Prijava

Kakvu akciju, na svaku plaćenu tetku veš mašine s korpom na poklon Calgon?

Jok, rade samo male tetovaže, brzinski, sav prihod daju nekoj samohranoj majci.

JOOOOJ AZILANTI MI UBILI PORODICU!! :(

направићу ти другу ако оћеш џд

Istetoviraj azilanta

Ja necu da se tetoviram, jer nemam sta, nisam bio ni jakuza, ni maor, a ni u Starship Troopersima. Ali ste me sa ovim cenama ozbiljno zamislili...
Zena me godinama moli da ubaci tetoviranje u salon, pravio sam ja jos otkad one papucice nekim likovima u Holandiji, a meni je sve frka nesto.
Jel imaju ti likovi sto tetoviraju kinte bas onako?
Bio je u KG Mojsa, kao bas dobar tatu majstor, sad je u inostranstvu valjda, ali nikad nisam bas video da ima neku zescu kintu.
Pa jebes ga, ako su te cene, a on uzme makar 100 E dnevno za dve tri tetovaze, to je lova.
Ona radi one privremene, a inace je odlican graver i crta mnogo dobro.
Dacu joj da se vezba na deci i mojoj Majci.:)

није џама возио мотор нубаро

Jeste, i u seriji i u zivotu da ne verujes, Goncic je stari bajker, citav zivot vozi motor.

Scena sledeca:

Zivim u potkrovlju, u tom trenutku bejah u kenjari. Odjednom se cuje nenormalna provala oblaka, a ja imam dva ogromna krovna prozora. Izlecem iz kenjare brzinom svetlosti, u stanu parket, jos napadala malo kisa unutra pa sve klizavo. Okliznem se, padam najludje, noga udara u fotelju. Ustajem kao da se nista nije desilo, stavljam stolicu ispod prozora i zatvaram ga, trcim u spavacu sobu, zatvaram drugi. Kad sam to zavrsio, vracam se u dnevnu, po parketu sve krv neka jtzm. Pogledam palac na desnoj nozi, nokat pukao na pola, ostatak nokta se odlepio od mesa, ne previse gadna scena, nije onako odvaljen bego pukao sa strane i stoji normalno, samo krv siklja. Momenat totalnog zgrazavanja i panike je usledio kad sam ga pipnuo i video ispod nokta baloncic, skontah da se odvojio od mesa. Jebeeeem ti zivot kako se ja gadim toga. Zovnem kevu, sreca bila je blizu zgrade (inace je med. sestra), sve ona to lepo previje.

To je bilo sinoc, jos uvek je previjen, ali treba da se previje opet, sad me stra' da skinem to jer znam da ce da bude onako plav i odvratan, bljaaak!

Znam da sam picka.

izijem flips
JOOOOJ AZILANTI MI UBILI PORODICU!! :(

pseto88
направићу ти другу ако оћеш џд

lol

Sinđeliću, imaš PVT.

danas oko 10 sati sam se vratio sa mora, tacnije iz budvu. utisci su prelepi, opustencija, klopa iako nije savrsena u restoranu loza, nekako je prijatno. kupalo se, izlazilo se u full klubove (ambient, trocadero) gledale su se tekme. al vratio sam se tuznog srca jer nisam iskoristio vrlo izglednu sansu da ne kazem penal kod jedne prelepe ruskinje. i sad bih sve dao da imam jos jednu sansu, opet bih putovao nazad 12 sati samo da je ponovo vidim... bakero

koji paradajz turizam.u septembru na more u cg.

veska se nije javila jbg

vesnam ne bi putovala nazad 12 sati da ponovo vidi tu ruskinju... bakero

jbg sanitarni pisao sam odmor u sep

Zena me godinama moli da ubaci tetoviranje u salon, pravio sam ja jos otkad one papucice nekim likovima u Holandiji, a meni je sve frka nesto.
Jel imaju ti likovi sto tetoviraju kinte bas onako?
Bio je u KG Mojsa, kao bas dobar tatu majstor, sad je u inostranstvu valjda, ali nikad nisam bas video da ima neku zescu kintu.
Pa jebes ga, ako su te cene, a on uzme makar 100 E dnevno za dve tri tetovaze, to je lova.
Ona radi one privremene, a inace je odlican graver i crta mnogo dobro.
Dacu joj da se vezba na deci i mojoj Majci.:)

Pa dobro, može se reći da žive ok.
Nije da se mogu luksuzirati (mislim, mogu oni baš vrhunski, koji naplaćuju po 500€ za 20x30 tetovaže al jbg oni i mogu), al npr mogu priuštiti da odu na more 15 dana i spičkaju 2000€, što je u današnje doba rijetko moguće za običnog radnika.

118 ml Intenza crne boje košta 35€, e sad imaš crnu, bijelu, crvenu, žutu, narandžastu, zelenu, plavu, pink, ljubičastu, srebrnu i smeđu. I gomilu nijansi istih. Treba ti onaj kurac da dezinfekciju, mašinica, čepići, igle (pakovanje od 4 komada Chayenne čini mi se da košta oko 30€, a i tu imaš raznih debljina i oblika i brojeva).
Ali znaš šta sam čuo od svakog tattoo majstora - nisu mogli da hrane porodicu dok im je tetoviranje bio hobi, kao usputno nešto, mimo nekog drugog posla. Svi su rekli da su počeli zarađivati tek kad su se 100% dali u to i kada su odlučili da samo to u životu rade.

odu na more 15 dana i spičkaju 2000€

Moja neto plata za sedam meseci.

jednom tako nikad vise
umjesto avetinja nesto konkretno da kupi on sve sto je dobio na bingu spiska na gluposti
u bedaku sam sad jbt...