Prijava

Pedi je jako ime što se tetovaže tiče, momak uradi rukav u tri termina, sa sve izuzetno preciznim linijama, mada je meni Cigla omiljeniji od njih dvojice, pošto je postao doktor old skula, iako ga kolko vidim ne radi baš često, primjer: https://instagram.com/p/ww0Trwh1FF/?taken-by=ciglatattoo

Pedi je bog tetovaže u BiH.

pedi najjaci tattoo u bih sig

imam druga, sklepao neku mašinicu veze, kao one zatvorske fazon, i tako radio par ljudi samo što je to žestoki andergraund, dođeš kod njega, preduvate se sedam puta i prebijete se od cuge i ostavi ti tako nedovršenu tetovažu kad više ne može da radi, i onda se ganjaš sa njim mjesecima za novi termin xdddd

Sahraniše me pederi što na LImundu kupuju knjige radi preprodaje, a ne zarad čitanja.

Kako te sahraniše? Bavio si se preprodajom knjiga? Oni spustili cene nerealno?

Ma ne mogu da kupim sebi za čitanje, mlad sam još za preprodaju. Jeste da su spuštene cene, ali jedan lik je danas licitirao na oko 500 knjiga u Novom Sadu... I za svaku da malo manje od vrednosti, dovoljno da i sam zaradi, a da ga sirotinja ne sjebe u kupovini...

Pa što i sam tako ne uradiš?

Pa zato što ovo malo keša što imam čuvam za prijavu mastera...

jebo knjige, bacanje para, samo prostor zauzimaju
imam jebenu malu biblioteku od mojih što su mi ostavili, ukras za police, hipsteraj

jebes ih, osim ako je stručna literatura
ovo ostalo, ili pdf ili posudi od nekoga

Pa nešto je stručna, a nešto je i za mene. Uglavnom uzeo sam Kralj vilovnjak za 20 dinara... sada čekamo ostale

A ovi što ponude malo manje od vrednosti, ponude po 15 din. i onda im jebeš mamu jer da nisu možda bi kupio po 10? Majku im jebem, utale se 50%.

lol, pa to 20-30 feninga ahahahah
dzaba jbt
daj mi knjiga za dvaesmaraka

skuplja postarina no artikli xD

ja već nekoliko godina čitam samo pdf i epub - hardcopy kupujem samo kad su u pitanju kapitalna dela koja će se sledeći put štampati kad Srbija bude u EU ili kasnije, a i to zarad klinki da se ne muče sa bibliotekama

pusta sreća što naučih engleski, a kod njih ima da se skine svašta - verovatno sam jedini stanovnik Srbije koji je Lukjanjenkovu Noćnu stražu čitao na engleskom umesto na ruskom ili srpskom...

ja već nekoliko godina čitam samo pdf i epub

Preuzimam u Novom Sadu pa ne plaćam poštarinue, uglavnom rezultat današnjeg dana je jako dobar :)

Kralj vilovnjak - 20
Megre i čovek s klupe - 20
Noć lupeža - 10
Razuzdani eros - 30
Divlje priče - 20

сјајна нумера