Prijava

A želeo sam ploču jako jako.. :'-(

Ovaj lik dionsyo random lik student iz unutrasnjosti, ne zna da se prave bg glave ne loze na ekv, samo studenti iz nisa

Jbg, ne možemo svi biti iz Šapca, neki se ložimo na ploče. Ploče EKV-a.

Не дирај ми Шабац, отераћу те у Драгиње..
Село 100% цигани и двоспратнице

Jelda? LOL još on meni da objasni Draginje.

Maestro je iz tvoje metropole zato kaem.

ako vas uznemiravaju gej emotivna žaljenja, preskočite post ispod.

Zaljubljena sam u nekoga s kim nisam u kontaktu već dve godine. Kako da stresem ovo osećanje? Propuštam i sjebavam sve ostale ljubavne šanse zbog toga. A stvarno se trudim i potiskujem ga iz glave i ne mislim o njemu u budnom stanju skoro nikad i nikako. I onda mi se desi da ga sanjam, i u snu je sve idilično, volimo se i bla bla. I onda kad se probudim, kao da me neko šutnuo u stomak. U takvim situacijama obično uđem na njegov fb profil, i to sa mog sporednog profila, jer je naš poslednji razgovor bio toliko buran i sukob je bio toliko jak da me b l o k i r a o na fejsbuku. Sve ovo pogoršava činjenica da sam ja kriva što se to desilo. Da je on ispao đubre, pa da mogu da uperim prstom i kažem ma konjina ko ga jebe, bilo bi mi lakše. I onda kad mu gledam slike, neke projekte koje je ostvario, a koji su bili tek u povoju kad mi je pričao o njima i pitao me za mišljenje i ta sranja, kao da me neko udario u stomak još jedno pet-šest puta.

Kapiram da je vrlo gej post, ali ne mogu da pričam prijateljima o ovome, mrzi me, i ne mogu da slušam njihove savete i mišljenja jer tačno znam šta će iko od njih reći a eto morala sam negde da otkucam, eh.

https://www.youtube.com/watch?v=X6q58LKWm1c

Ti si bese debela jako jel da?

Ok izvini malo sam grub bio

Evo da probam da se iskupim, da znas da sam majstor za veze i uopste medjuljudske odnose bas zbog svog neemotivnog radikalnog stava: ako te toliko muci to sve onda skupi muda i direktno se obrati i ovo reci njemu. Naravno da ce te odjebati jer je proslo dve godine i jebe ko zna koju, musko je jbg. Sad si dodala da si ti kriva sto bitno menja situaciju i povecava sanse date odjebe ali svakako ce ti biti lakse jer ces i sama postati svesna cinjenice da je prica zavrsena

Evo da probam da se iskupim, da znas da sam majstor za veze i uopste medjuljudske odnose bas zbog svog neemotivnog radikalnog stava: ako te toliko muci to sve onda skupi muda i direktno se obrati i ovo reci njemu. Naravno da ce te odjebati jer je proslo dve godine i jebe ko zna koju, musko je jbg. Sad si dodala da si ti kriva sto bitno menja situaciju i povecava sanse date odjebe ali svakako ce ti biti lakse jer ces i sama postati svesna cinjenice da je prica zavrsena

Pseto, sajtuška Draga Saveta lololo

I nemoj da mislis sada da se sprdam ovo ti je najracionalnije moguce vidjenje koje ces dobiti beliv mi iako deluje kao da se zajebavam ozbiljno sam ti rekao nekako sam osetio grizu savesti sto te sprdam kada ti je tesko jer ps ne udara na povredjene i bolesne

Edit: ovo moze da bude odg i za gonza kapiram da dugo nije bio tu pa nije svestan da sam ulicni psiholog levela master

jer ps ne udara na povredjene i bolesne

Osim kad su na zemlji lololo

pseto88
Ti si bese debela jako jel da?

Hahaha, ovo je za Uneskovu baštinu!

Decko trazis kavgu?

Gonza sam pitao xd

Uf, taman sam se sjebo bio
Aj brže malo to edituj, brt

To zvuči logično i racionalno možda da se uradi, ali ne mogu da mu se javim, osećala bih se dosta patetično, pre bih udarila sebe u slepoočnicu kamenom. Da li postoji neki način da se to osećanje strese na svoju ruku, u uradi-sam maniru?

ALO BRE PSETO NEMOJ TI DOĐEM U BAČMAN ŠČUO LOLOLO
I TO PEŠKE SA DUŠANOVCA