Prijava

Pazi, kada kažeš "da se osećanje strese na svoju ruku", imaj u vidu da uglavnom čitaju muškarci ovo

kaunte brt batali me s tim je l' pušiš a cigare xDDD humorom, osećam se prazno iznutra, nije sad momenat

Ne .oze drugacije podsvest ce te jebati ljuto dok god postoji mala mogucnost da sve bude kao nekad a ne kao sada

Ok, nebitna, brt.
Ali je čudna konstrukcija, moraš priznati

Uostalom nije pateticno da te savetuje neko ko.ima nik pseto88 na raspalom sajtu? Nize ne moze jbg manje je pateticno da ga pozoves

ALO BRE PSETO NEMOJ TI DOĐEM U BAČMAN ŠČUO LOLOLO
I TO PEŠKE SA DUŠANOVCA

Cekam te u starom kraju tamo gde si bio kul lik aj da te vidim mangupe ajde

Pa dobro bez ljutnje, ali ja recimo tebe i boha smatram jednim onako priglupim parom među viđenijim autorima na sajtu, tako da nije da uzimam te savete kao Božiju reč što bi se reklo. Jeste patetično, ali on ne zna da to radim, kao ni ljudi iz života realnog tako da mi to ne budi nešto pretaran osećaj samoblama

osećam se prazno iznutra, nije sad momenat

vidim da ti baš fali neko da te ispuni xxexeeeexeeexeexexexeaxaxaxaxaa

Hahahahahahahahahhahaha Dilane, samo si mi ti falio
makse :'D

osećam se prazno iznutra

NUDIS SE DA TE ISPUNJAVA NEKO AAAAAAAAAAAAA KAKAV SI VRAG

Cekam te u starom kraju tamo gde si bio kul lik aj da te vidim mangupe ajde

Hoćeš da kažeš da sad nisam kul lik??? Pa matoreeee ovo samo krv može da spere hahahaha

kad je tesko kazu dosta u stvari to je klopa formula je volja

Ako gonza ne bude jedno godinu dana na sajtou, znajte šta je u pitanju

Vidi ohola devojcice stvari nisu kakve izgledaju bas uvek ali ajde da ne pricam sada o sebi jer sujeta mi miruje nisam se uzrujal mislim da je bolje da ti odg na ovaj drugi deo: kada radis nesto gledaj da li te je sramota same sebe jer je to na kraju najbitnije a cim nesto krijes znaci da se toga stidis(ili to smatras previse intimnim sto ovde nije slucaj) jebes to da li ce drugi reci aaaa blam sramota i to

de si bre bojane nema te

Ako gonza ne bude jedno godinu dana na sajtou, znajte šta je u pitanju

Grofe ti ćeš mi biti svedok ako me ne bude bio na sajtou, pa budem tužio Psetoa za nanošenje teških telesnih povreda. Sve pare ću da mu uzmem lololo

Četiri sveće su gorele polako. Bila je tišina i mogao se čuti njihov razgovor.

Prva sveća reče: „Ja sam MIR – ljudi me ne uspevaju sačuvati, nema potrebe da gorim, mislim da ću se ugasiti.“ I odmah se ugasila.

Druga sveća rekla je: „Ja sam VERA – nažalost, mnogi ljudi imaju površnu veru i ja ih ne zanimam, nema smisla da gorim i dalje.“ Tek što je to izgovorila, dunuo je lagani povetarac i ugasio je.

Treća sveća je žalosno progovorila: „Ja sam LJUBAV – nemam više snage, ljudi često zaboravljaju na mene.“ I istog momenta se ugasila.

Nedugo zatim u sobu je ušlo dete. „Šta je ovo?„, upitalo je dete. „Trebalo je da gorite do kraja.“ I rekavši to, počelo je plakati.

Tada se oglasila četvrta sveća: „Ne boj se, dok god ja gorim, moći ćemo da upalimo ostale sveće. Ja sam NADA.“

Grofe ti ćeš mi biti svedok ako me ne bude bio na sajtou, pa budem tužio Psetoa za nanošenje teških telesnih povreda. Sve pare ću da mu uzmem lololo

Dodji sa grofom da lakse moze da posvedoci hehe he