Prijava

брт видео сам кућу са оградом на балкону пише мануел д&г окачићу слику

moram da Vas pitam... da li bilo ko od Vas ima decka ili devojku sa pokvarenim zubima, ne bez zuba nijednog nego karijes pa zbog toga mu/joj smrducka iz usta... da li biste ikad bili sa takvom osobom ? ja nemam trenutno za zubara, imam trenutno losiju materijalnu situaciju a plasim se bilo koga da muvam zbog karijesa

Переш ли зубе макар?
Користи кухињску соду бикарбону на четкици ако немаш за пасту.

Hoce li da me ozeni ako mu stavim ciklus u kafu?Pomozite mi ... :(Kaze da nece nikad da se zeni ali sam cula da moze da pomogne to da krvlju ispisem njegovo ime na cigaru, popusim cigaru i dunem pepoo na ledja kad ne vidi.Ja bih da samo mene voli...Rekao je jedan vidoviti Vita da moze da ga obaja ali trazi da spavam sa njim.A ja ne bi da spavam sa nikim sem sa njega!Sta da radim?

Haha daj sliku, jbg dok sam skontao vec sam prosao 500m a necu skoro prolaziti opet.

има огромна оцила на капији од кованог гвожђа, нисам то сликао

Ај бјеж Селтик, ја мислио ти озбиљан

Je l' ima neko onaj klip iz Rumunije, isto ovako snimaju gajbe, samo što su sve na metar jedna od druge i izgledaju kao da ih je projektovao gej ciganin milijarder iz Hogvortsa

HAHAHA PA JEBEMTI CIGANE U PICKU MATERINU IMA LI STA SELJACKIJE

A generalno za cigane, prisustvovao sam ugovaranju kapije i ograde, gde nije bilo tesko skontati da ciganin hoce da je najbolje, tj ne mora najbolje al mora bolje nego komsije sto imaju.

Epilog: Kapija visoka 6m kao damper da ulazi u dvoriste, a ne mecka, sa minimum rada a max kiceraja, siljci obavezno (da deca ne preskacu kapiju visoku 6m) ukus nije bitan samo da izgleda bogato.

Taj pravac uopšte nije loš. Da bude bolji od komšije. Pospešuje ljude da napreduju

Ne mora da bude bolje, samo da izgleda bolje.

Isti taj ciganin ima 4 sprata kucu, tipa 1000 kvadrata, spolja sve sredjeno fasada jebe mame lavovi na kapiji andjeli u dvoristu, svee, unutra goli zidovi, ni instalacije nisu razvucene. Sredjen samo jedan sobicak i kad neko dodje samo tu moze da sedne.

Al komsije nek crknu kad gledaju s ulice.

Kakvo im je stanje.u frizideru, to me uvijek pitalo

из хогвортса хаххаха

Није ни чудо што се цигани ложе на Харија Потера кад је оно срање невиђено... Сличан се сличном радује