Prijava

Dodji sa grofom da lakse moze da posvedoci hehe he

Doći ćemo ti ja i Grof Božović, a donećemo i kafu. Ti se pobrini za kiselu vodu i ratluk hahaha

Sad ce ispasti da sam stipsa brt ali ne volim ni kiselu ni ratluk. Kiselu moze u spricer jedan prst samo da razbije onu kiselu zicu vina al ratluk nikako

A jeboga ti, pa ratluk i kisela idu uz kafu. Al ajde neka ti bude donećemo i kiselu i belo vino, nema da brineš.

Добих проливе и мушке менструалне грчеве у чмару од Арминовог поста

NE ZNAM ŠTA DA ČINIM

Nista brate procice

Ne mogu da razmišljam sad o ljubavnim jadima debelih ljudi nalizo sam se vinjaka ko kuja govana i najeo se sarme i kuvanja.
Eto pohvalio sam se kaki sam frajer kurcim se na temi male njidre jebo bi je inače

nebitna, javi se tom decku ali nemoj da mu dajes doznanja da patis za njim i da hoces da obnovis vezu bolje neka pomisli da trazis samo sex..reci mu da te smara muvanje i upoznavanje i da hoces provereno dobar kurac pa si se setila njega.e onda kad pristane pocni da ga hvatas u mrezu...pricaj bebastim glasom, kupi mu rokovnik itd mozda ti podje za rukom da ga osvojis

Sipaj mu mecu u kafu. xe xe

kad sam bila stobom ti projekti behu samo skice, sada su to zgrade trospratnice..eh moj zoki, eh moj zoki..

Krenuo prošli ponedeljak u teretanu posle godinu i po s ciljem da se dovedem fizički u red. Kilaža - 112 kila. Ok, sve se može srediti. Lepo ja sebi sredim dijetu: high proteins, medium carbs, low fats u nadi da ću uz intenzivan trening odmah krenuti s topljenjem. Danas, najzad pravi trening. I obim i intenzitet, voda lije s mene. Stajem na vagu - 116.6! Jebem te živote!

Miki cuo sam da nisi mnogo visok

Provirone, puno hodaj i ne idi u teretanu, topljenje traži puuuno više vremena. Trčanje je majka, obustavi bilo kakav rad s otporom, tegovi, mašine ni rekviziti. Prebaci se pretežno na kuvanu hranu, i smanji proteine, puno proteina u ishrani ti može uništiti bubrege.

EDIT: I ne koristi Proviron™ tokom dijete :-)

Brate, ovo je toliki DSS-HerbaLife kombo koji ni od tebe nisam očekivao. Znači, nevera!

ЛОЛ ја кренуо на пливање прије седам дана, избацио бахље из исхране и ево бећ полако попримам облик човјека који је на лошем креку већ десет година

едит: мада проблем код тог пливања је што ми рамена оду баш високо након неколико дана и онда морам да се нагнем на страну кад хоћу да извадим нешто из џепа јер из нормалног стојећег става не допирем рукама до џепова

Ja sam krajnje ozbiljan i human čovjek. Ako nećeš da čuješ savjet kad ti se nudi, jbg, ne znam šta da ti kažem.

200g proteina na moju građu i težinu nije ništa. Trčanje ću uvesti, kad pređem u drugu teretanu gde ima ozbiljna traka, neću se jebavati po parkovima. A priča o štetnosti rada sa opterećenjem je nešto fazon 1968., ako ne i ranije.

@autor Mickey Savage:

Dizanje tegova usporava rast, a vidim po komentaru autora ArminVanBuuren da si imao prilike to da osetiš na svojoj koži

мики јел мош дохватити мрежицу из мјеста :ппПППппП