Prijava

Uzeo bi apotekar taj uredjaj i predamnom ga smrvio klompom ja ne bi smeo ni da pisnem.

apotekari zajebana sorta nasilnika...

A daj nemojte me jebati

Kod mene je zajebano, tako mogu da uspesno i hladnokrvno pretim samo kad nisam licno umesan u pricu, a ako je meni nesto crklo prelazim sa pretnji na vatanje za gusu bez najave.

Ali ja sam pacifista brt, gnusam se nasilja

S jedne strane možeš da me iskuliraš kad ti pretim a sa druge trebaš da čekaš 25 na okretnici u Kumodražu.

Izađe mali ciga i čačne te prutem po cipeli lakovanoj ti mu jebeš majku izleti 33 braće i 120 rodbine po babine linije

To se dešava na toj i svakoj stanici ako ne shvatiš pretnje crnog cigana only preozbiljno

To se dešava i kad dirneš Rađarda

Ma vazi sto bi isao u suboticu fazon po mobilni. Vidim lik ima 240 pozitivnih ocena, 0 negativnih. Narucim, sutra dodje. 180 dinara.

Daj link,trebao bi novi fon da se pazari

daj i meni, 180 dinara je skroz primamljiva cena za mobilni :)))

теби је смртна пресуда донета сад слободно настави са тим више ти нема спаса

Daj link,trebao bi novi fon da se pazari

Od ovog sam ja uzeo. Dolazi i za NS jednom nedeljno, pa mozes i licno u NS ako ti odgovara.
http://dado.kpizlog.rs/

Dao sam 3000 jebenih evra (sve što sam imao plus pozajmio) za rigove za majning, iskopao sam prvi mesec 50 evra a potrošio triput više struje, jebaću nekome mater

Na skali od 0 do 23,7 ili?

imam ludu tetku koja stalno ide kod vracara i nadri lekara, juce je dovela nekog lika sto kao namesta kosti i ja budala pristanem da mi on samo pregleda kicmu.stisnuo me ispod kolena i ispod lopatica,jedva sam ustao jutros a pre toga me nije bolela kicma.sta mi napravi covek.mnogo se proroka pojavilo u zadnje vreme zbog krize.a primitivan narod nece da ode kod doktora nego ide kod proroka, oni kao sve lece prirodnim putem.jedan rekao mojoj tetki da kad se posekla na prst djavo koji je bio u blizini osetio je krv i usao u kucu da bi ga isterala mora prvo da okreci celu kucu i da stavi ikone na neka mesta,ima on da joj proda lepe ikone..

Haha, lab, tako ti i treba kad nisi odnio kovertu fizioterapeutu da te izliječi.

kad se napijem al bas dobro zamisljam kao pontija pilata i raspece hristovo, sta je to