Prijava

Drugar uzeo s7 edge od istog lika. 650e doslo na kucu gg wp 180 dinara postarina.

селтик, ако би био љубазан да убудуће не пишеш ове коментаре кад ти падну на памет, стварно је лоше по моје здравље

U stvari lazem, potsetio si me sa suboticom, ja sam tv teci porucio iz subotice al me kurir cekao ispred da ga prikljucim da vidim dal radi. Kaze ne smes ni da otvoris paket lol ja mu reko ok vrati ga puca mi kurac kaze dobro ajde. Smorio se lik sto je ceko al dao sam mu 500 kinti ipak ps gospodin je

Ma brt ozbiljan je to biznis postao. Ja kad sam sjebo aptejt na telefonu zvao lika, objasnio mu sta se desava, poslao mu fon, za 3 dana ga vratio ko nov. Brze 100 puta nego jebavanje sa Vipom i mtsom.

Komsija isto uzeo tv. Posle par dana crko. Nazvao lika ovaj mu poslao novi i samo stari ubacio u kutiju od novog i vratio ga kurir. Kaze lik po preko 50 televizora nedeljno proda.

Eno vec 3-4 godine sljaka bez mane.

Neka brt ima prodavnica udjem kazem dobar dan uzmem sta mi treba ako nesto ne valja znam gde su

Pa o tome ti i pricam jednom sam reklamirao telefon u WinWinu cekao preko 2 meseca da utvrde kvar i vrate mi pare. A telefon bio neupotrebljiv fazon.

Mogao bih i ja da sacekam. Dva dana. A i to mozda

Treći dan radi pajser

ја најскупље што сам платио куриру 40к и нешто преко, наручио делове за комп ал зато што ми је радјард реко да је коректан тај лик па сам му поверово иначе не бих ником другом

A brate mislim da bi mi skocio pritisak cim bi dosao i rekli mi da moram da cekam. U apoteku isao da vratim inhalator nesto jebavao nije hteo da radi i kaze debilko neki ne mogu bez gazde da vratim reko ok zovi ga. Ode vrati se kaze ne javlja se dodjite u ponedeljak lol reko vidi lepi dete mi je bolesno gajbi hteo sam samo drugi inhalator ali sad hocu pare da mi vratis da odem da kupim na drugom mestu. Kaze ne smem da vratim pare e onda sam mu mirno saopsio da pod broj jedan po zakonu mora da mi vrati pare a pod broj dva boga nema da me spreci da sam uzmem pare i odem pa bi najbolje bilo da sve protekne u mirnom i civilizovanom resavanju problema

Hahahah ma da, isao do cacka da kupim tamo jeftinije bilo 2,37k dinara

Jbg kad imas nastup ja kad bi reko da vrati pare odma prvo bi se smejao lik pa bi doveo i kolege da se smeju zajedno meni u facu.

хахахаха реално

Pa i tebi bi realno. Tebe bi jos i za sise hvatali.

mada svakako kad bi rekao da ne moze spustio bih glavu i izasao popisan napolje, u stvari vrvtno ne bih ni rekao da zove sefa, aha sef nije tu nista hvala vam prijatno :(

из неког разлога људи мисле да сам зајебан па ми пролази дрскост скоро увек, а мица сам иначе