Prijava

Ono kad nemaš para za taksi, a štekaš se da ponudiš seks kao kompenzaciju...

Uhvatila me neka nostalgija od vremena kad sam bio mladi junosa, vozio golfa dvojku, slusao neku kul urbanu muziku, bio popularan medju pickama 94-95-96 godiste a jednom umocio i nekoj 90... Gledale su se neke druge stvari, da li si kul lik blejac, opusten, pusile su se buksne, zivelo se nocu, sad eto 24 godine samo se gleda rezultat neki, sta i koliko imas.

Secam se pre kako su me driblale ribe, okace mi srce na zid pa cela moja ekipa lajkuje to srce, ja se istripujem da sam frajer a one po tome znaju jel ja pricam drugarima o njoj ili ne... Namazano je to... voleo bih da me i sad driblaju neke ribe ali vec sam prematorio za te stvari a i pred zenidbom sam maltene, ne vidim da ce se nesto promeniti

Ja sam na godišnjem odmoru, mene boli kurac trenutno.

Tebe će ubiti muž onaj kad sazna, odmaraj dok možeš

samo treniram, pijem konjak u velikim količinama i slušam Šerifa.
https://www.youtube.com/watch?v=Ns1FIZgTL90

Juče sam se popičkarao sa graničnim policajcima, hteli da me privode moji Srbi bajni, gađao sam jednog policajca telefonom i sad mi ne radi trećina ekrana.

Prvo sam psovao majku četničku pa sam se okrenuo prema Hrvatskoj i psovao im majku ustašku.

Kaže onaj ustašica GOSPODINE, NISU POLICAJCI KRIVI ŠTO JE GUŽVA. Reko' - onda je idiot vaš šef jer vam radi samo jedan jebeni skener. A i serem vam se u gužvu, 15 auta sat i po stoji, pa jesmo li mi pekinezeri il šta?
Onda me je pretresao 15 minuta dok sam mu psovao Tuđmana, Kolindu, Antu Pavelića, Dadu Pršu, Šukera i svakog Hrvata koji se okotio ikada.

Al stigao sam od Tovarnika u Vukovar za 17 minuta, 190 sam išao, nisu me ni dirali.

Druye uzmi knjigu "moc pozitivnog misljenja" i neces se zestiti vise i gadjati neduzne ljude koji samo rade svoj posao i jebati im mater ustasku/cetnicku/partizansku/ handzardivizijsku/ljoticevsku/ nedicevsku/domobransku

Da rade svoj posao ja ne bih morao raditi to što jesam.

ne zalim za tim godinama kad su me picke spopadale non stop jer sam tad bio glup i nisam znao da iskoristim to.mogao sam da jebem preko 200 riba da sam bio pametan, a ja sam jebo samo dve.bolje receno one su mene smuvale sve je bilo na njihovu inicijativu pa i taj sex ja sam samo lezao u krevetu i kao glumio nekog smekera.one su me i otkacile a razlog je da sam sebican u sexu a ja nisam bio sebican nego me je bilo stid da ih diram po grudima i tako to

Ja brate imam problem, ja sam previše aktivan u seksu i posvetim im pažnju, jebiga prija to i meni, ne radim to sad kao da se dokazujem, volim tako, i onda se ćurke zaljube boktejebo, ne možeš skinuti bedu sa sebe....

e sad je i kod mene takva situacija.paznja i neznost su put do zenskih gacica ali to je i put do zenskog srca pa se one zaljube a nas muske ljubav ne zanima mi se zanimamo nekim bitnijim stvarima, biznis, nauka, umotnost itd nemamo mi vremena za te stvari

Ma zanima i nas ljubav, al ne uvijek. evo trenutno nisam baš za ljubav, al npr. za jedno 17 sedmica ću biti za ljubav.

Uf ko da je to neka filozofija jebati dobro zenu i glumiti leonarda di kaprija mesec dva dana... Da te vidim nakon tri godine veze kad te gleda kako prdis i smrdis i kad te smori guranje u istu rupu po hiljaditi put i kad ona prestane da se sredjuje za vidjanje s tobom

Pa to je loša devojka.
Ja imam baš predugu vezu i posle svih godina ja ne znam kako njene noge bockaju, da l ima brkove i nikad nisam osetio ni jedan neprijatan miris. Pre ume da kaže ajd sutra ću da dođem ne mogu sad da stignem nego da dodje bilo kako

Pa kad vozis bmw x5 i automacku pusku u njemu, devojka je stalno u grcu da ces je odjebati zbog neke polustarlete beogradske pa mora da bude sredjena 24/7

skocimise imam jednu sestru rodjenu dal bi mogao da je izjebes dobro

Imam ja drugara jednog sto je bio u vezama sa pevacicama dvema zvezdama granda pa sad kad krene u vezu sa nekom civilkom (kako on zove obicne devojkom) ona u grcu da je losija picka od ovih prethodnih pa radi nokte i frizuru svakih 7 dana nebili nadoknadila... i to sve o svom trosku. Ova moja vidi frizera jednom u 6 meseci kad je neka svadba ili tako nesto, a mozda ni tad, a o noktima da ne pricam :s

Ne, izijeme, ja vodim ljubav, ja ne jebem.