Prijava

Šta? Nadimak ti ostao na ogradi :))))

Kada sam preskakao skolsku ogradu da bih igrao basket, sjebao sam medjunožje.

Skini gaće, idi u WC i sedi golom guzicom na hladne pločice. Prvo će ti biti ladno, pa onda uzmi i plakni oba muda mlakom vodom, pa uzmi i trljaj, veoma lagano. Osetićeš olakšanje!
http://d.yimg.com/i//ng/sp/eurosport/20101223/25/70bad83dec1f8cfaddf41d2341c92ecc.jpg

Prijatelj mi je u jebenoj bedari a ja ne mogu da mu pomognem. Mrzim takvu nemoć.

mORAM u grad, ne znam gde sam turijo pare

Juče mi preminuo deda, a danas smo ga sahranili. Sutra idemo da mu izaberemo ploču.

Ne čeka se 40 dana za dizanje spomenika?

Ne, tad se obilazi grob opet.

Јебемумиша, зар морате овде и смртне случајеве да пријављујете? Умро је и мени деда почетком године, па нисам дошао брже-боље да овде пријавим то.

I sad ja tebe treba da oteram u kurac jer misliš da sam odmah ovde došao da kažem da mi je deda umro? Jedine osobe koje su mi ostale su on i moja keva, a sad i on ode.

Ne, nego si spomenuo ploču, a kod nas se nekad čekalo godinu dana za dizanje spomenika, pa sam ja zamjeno to sa 40 dana.
EDIT: Opa, mislim da nije meni bilo upućeno.

Matrikse, ja znam da je izuzetno potresno kada ti član porodice umre, ali ovo je sajt za humor, majku mu. Ovde su izjadanja tipa "polomila sam nokat", a ne ovako nešto. Siguran sam da razumeš šta hoću da ti kažem. Neke stvari ipak treba zadržati za sebe.

videh sad na tv reklamu da ZAZ dolazi na petrovaradinsku tvrdjavu 24 ovog meseca....fala bogu nisam planirao tih dana da se muvam po vojvodjanskoj prestonici....

Pajko, aj svrati da odemo :D
Zazam se, nisam ni ja tu :D

ae ti se kao istripujes i dodjes do pazove da se nas dvojica i ming olesimo od pivdzane

Pa nisam u Srbiji, al ću doći u oktobru jednom ;)

znam da si UBOSNI, no vako da znas da te ocekujemo...

ne znam da li mi je horoskop takav ovoh dana il sta je u pitanju, al opet korpu dobih
a rodjendan mi 25 u subotu i zelim da TO uradim jos jednom makar sa 24 godine
sutra se farbam, feniram, stavljam najduze nokte, dekoltiram dojke i bacam guz, valjda ce neko da se upeca