Prijava

Пази шта желиш, може ти се и остварити.

Није хороскоп у питању, то је сигурно. Пре ће бити да је лош избор.

Čuj Dobrivoje loš izbor... Mada, možda je gej, ko zna šta je u pitanju...

Žensko koje hoće samo seks je dobilo korpu i jedva se snalazi. Gde bre ide ova Srbija...

Ja mislim da ona nije iz Srbije, da je ovde startovala nekog ne verujem da bi ostala suve čke.

Neko da odbije žensko ? Zar i to da je moguće...

Eclipse,evo ti ovi Vukajlijaši,oni oće. :)

Eto dokaza da su muškarci osetljivi i da žele ozbiljniju vezu i normalnu devojku kojoj nije u glavi samo seks već obrazovanje i da muškarci imaju sa kime da pričaju i ko da ih sasluša. Kažem ja.
Trišo, novi naslovi za parodije.

Sinoć me komšinica videla kako gađam kuče ciglom

Ma jok mori, neka lambara. Sramota me da izađem na ulicu od blama koji me izjeda

Što, nisi valjda promašio?!

Ne sećam se, nisam ga pogodio mori. Žena zaliva cveće u 12 uveče, Gospode Žože.

Žena zaliva cveće u 12 uveče

OĆE DA SE JEBE!

A možda voli svoje sveće ? Ili ipak kako Zezator kaže tako podsvesno pokazuje svoju spremnost i plodnost, tj. zalivanje sveća znači vlaženje polnih organa...

Ja mislim da je postavila to kuce kao klopku za Murinja i cekala ga. Verovatno je i tu ciglu postavila tu, kucka. Mislim, ne kucka, kao kuce...nego kucka kao...ma nema veze! :D

Ja sam se sinoc razbio kao poslednji meljov i strasno me boli glava...kao da je neko naduvao na dva bara. :( kad prodje glava, moracu da vrebam babe, koje izlaze iz poste, nakon sto su usle u dozvoljeni minus, da im otmem pare, da mogu da idem na beer fest. Jadan ja...

Skino sam WOW NECE ! >.<
Skino sam TF I TO GOVNO NECE! >.<

Uxxa, mene glava ič ne boli iako sam se jedva vratio kući. Pio sam LAV-a protiv svoje volje, nemoguće da je od toga...