Prijava

osta sam bez cigara a trafika mi je na dva minuta od zgrade.

Ja sam začupao, ličim na Bitlsa najgoreg, a frizer živi dvije ulice dalje od mene. Bar mene žene više ne spopadaju po ulici s ovolkom kosom.

Ja sam začupao, ličim na Bitlsa najgoreg, a frizer živi dvije ulice dalje od mene. Bar mene žene više ne spopadaju po ulici s ovolkom kosom.

e ne mogu slušat vas koji se mjesec dana nijeste ošišali ili tri dana obrijali kako se žalite. sedam godina, ej!

E jeste tipični crnogorci :)

Paninaro, pa ti si u ozbiljnom problemu! ;) Karlos, cajic, andol, bosiljak za inhaliranje i bice - ko rukom odneseno! :)

Paninaro, pa ti si u ozbiljnom problemu! ;) Karlos, cajic, andol, bosiljak za inhaliranje i bice - ko rukom odneseno! :)

ne mogu, vjera mi brani da se ošišam ili obrijem.

Dobro ti Paninaro jebiga, ti moš da se izvlačiš da je to način života, tvoj personaliti, a ovo moje je ništa do zapuštenost. Bar nismo ćelavi ka onaj mali iz Zete... :)

E Paninaro, kad već pomenu, a ja sve zaboravljam da te pitam, koje si ti vjere? Može i na pevete, samo odgovori, baš me interesuje.

stvarno, što je ono? meni neprijatno da mu kažem ali moraćemo, prije ili kasnije... :)

Paninaro, pa ti si u ozbiljnom problemu! ;) Karlos, cajic, andol, bosiljak za inhaliranje i bice - ko rukom odneseno! :)

Како онда здрав да узмем боловање и избегнем шљаку до краја недеље!? :)

Како онда здрав да узмем боловање и избегнем шљаку до краја недеље!? :)

otvoriš svoju firmu i uzimaš bolovanje koliko god oćeš :)

Ćelo globus, vozi autobus, noge na stolicu glavu u guzicu.

Ćelo ćeloš, glavu u koš, =||= =||=.

Karlose, uzmi Ferveks, već posle prve kesice osetiš kako se curenje smanjuje.

Ja dok nesto napisem s fona, zavrsi se cela prica, :p

Најбоље би било да отворим своју фирму у којој ћу производити Фервекс...

Postoji jedan program na mobitelu (skoro sam za njega čuo, a verujem da svi za njega već znaju), zove se AGING BOOTH i pomoću njega možeš da napraviš svoju facu starijom 20, 30, 40... godina.
U mom slučaju, taj program nije mogao da učini ništa!
Ni makac.
Vraća mi istu fotku.

Gledao sam Ludu kuću na jutubu :(

Ljakse, besmrtan si!

Ne mogu da spavam već 4 noći i 4 dana, ona mi je non-stop u mislima. Zaljubio sam se ko somina i ponašam se ko prokleti tinejdžer. Magarac.

Порњава обично помогне.