Prijava

Opušteno, dušo, imam ja ♥

Aj se privatimo, mislim da nismo nikad. :)

ma jesmo, sto posto. al' ajde, čisto radi poboljšanja raspoloženja

Kelte, pa ne znam! :) Meni je ovo drastična razlika... :D

aj posalji ako hoces sliku pre i posle, nesto ko ovo:

http://maximsmadness.files.wordpress.com/2011/06/internet-marketing-before-and-after-jpg.gif

zivo me zanima, kolika je razlika. da potvrdim teoriju. :)

Ја иам своју фризерку, и она је скроз кул риба. Чекам да се разведе, па да је запросим.

čekajući Dopijinu fotku :D

Danas je dan bezveze. A tako je najgore.

сваки ми је дан безвезе

Danas odgovarala za neke plusice i minusice na faksu, i smotala se ko kurac! Zastajem na svake dve reci, gubim se, a imam sve u glavi. Trema ko za Prvi glas Srbije da sam se prijavila! I to je izgledalo jos gore s obzirom da su dvoje pre mene sve lepo napamet od reci do reci tecno ispricali.

maki314
Danas odgovarala za neke plusice i minusice na faksu, i smotala se ko kurac! Zastajem na svake dve reci, gubim se, a imam sve u glavi. Trema ko za Prvi glas Srbije da sam se prijavila! I to je izgledalo jos gore s obzirom da su dvoje pre mene sve lepo napamet od reci do reci tecno ispricali.

Можда те је деконцентрисало баш то што су ови пре тебе испричали напамет. Пробај следећи пут да не обраћаш пажњу на те што одговарају пре тебе, концентриши се на своје одговарање. Што мање обраћаш пажњу на то како други одговара и каква питања добија, биће ти лакше да одговараш.

Ша је ово који курац, 10 минута и дефка нема ни једну оцјену. Људи ово је нехумано!

sa 11 godina krenem čitati potera, i juče skontam kako se završava. koja nebuloza i glup kraj.

Па таквим књигама често и буде глуп крај.

Па таквим књигама често и буде глуп крај.

Без овог ''често''.

Сањао да сам ронио и после тога цео дан имам црвене очи.

Добра нека вутра, а?

Нисам скоро, право да те слажем. Мозак у фази сна истриповао да је реално и путем нерава послао сигнале очима.