Prijava

Srno, ladno bismo mogle generator da prikačimo-već vidim SVETLIJU budućnost za nas, Amose. :)

već čujem- dobar dan gospodine bandero :)

Tooo, Srno, taj rad :D

Ne da mi se da citam ceo tekst ali mamicu im nabijem, sta rade mater i caca po ceo dan kad teraju klinca od 12 godina da izdrzava porodicu? Serem se ja na sistem, cisto izviljavanje.

Тешко су болесни и отац и мајка...
Мајка има гангрену главе, а отац је нервно пошао.

Е сад, ако су тип ка' онај ђед и баба што липсавају од глади, а кад им је водитељ поменуо да би ваљало да се власт промијени, они скочили НЕ НЕ КАКО ТО ЈЕСТЕ ЛИ ВИ НОРМАЛНИ онда нека покрепају од глади сви осим тај мали, ко их јебе.

Ваљало би да се понекад та усрана влада окрене и према оваквим случајевима, да је среће анонимно, а не да што год ураде буде на сва звона разглашено.

Убијеђен сам да сам ја један од параша и да имам тако огромне паре типа милионе, да бих макар десет породица помогао ето анонимно, нађе се начина вазда за то...

Kinuo sam dok sam piso i napravio haos u veceu. Mada ne bude nista bolje ni kad ne kijam

Изгубили ми индекс индијанци са студентске службе.

Pa gde ga njima ostavi da ga čuvaju? Mamu im njihovu. Treba sad potpise skupljati.
I mene nerviraju debili sa faksa (vrhovni kurci), samo traže gde pare da uzmu.

најео се ко свиња, сад ми се кења, а мрзи ме да одем

obrisaše mi ni krivu ni dužnu definiciju. e jebo ih ćaća.

CrnaBo, nemoj da se nerviraš, ljubomorni su što oni ne pišu tako dobro.
Dođi kod mene da te utešim... <3

ne nerviram se, samo mi krivo, bila je to fina defka, iz dobre porodice. a i nisam napisala ništa godinu dana. NEMA SMISLA LJUDI, VRATITE MI DETE

Па и ти нашла да дефинишеш студенте...

AВ АВ АВ КАЈЗЕН ДУРАДИ НЕШТО!

Olindrala me frizerka! :/

Doppia_Leonessa

Olindrala me frizerka! :/

Pa kad ne umeš da objasniš kakvu tačno frizuru hoćeš.
Kako meni ne pogreše nikada?! ;-)

Isto ko i prošli put :D

daj sliku da vidimo?

ponekad mislim da se svako zensko zali svaki put posle svakog frizera, a izgleda isto ko i pre :)

Kurde, ma rekla sam joj, al ona nema pojma... osećam se nekako ćelavo sad. :D

osećam se nekako ćelavo

To je priča mog života...

Ja sam ošišan na ćelavo zadnje 22 godine. :-))

ja se nikad na frizera nisam žalila. sednem, kažem šišaj, on šiša, ako je gadno okej ako nije gadno okej, ko će se jediti zbog toga

CrnaBooooo, samo ne da te pozdravim. Ček', da bude trol, moram nešto žalosno da reknem... nemam tri iljade evra za visoku školu za moderne pedere. :(