Prijava

Mozes Vidro i za 7 dna zaradit te pare, samo ako hoces....

neću da vas čujem.
rejv :* (neprijatno mi je više da te cmačem po forumu)

iskrsla mi je neka opcija da se zaposlim u bijeljini. i izgleda da se vraćam tamo da radim :( UBIĆU SE.

Видро, не схватај то трагично. 3 месеца си у завичају, ваздух чистији од новосацког, а тек од новобеограцког, опет си на домаћој 'рани! Узмеш лепо паре и збришеш.
П.С.: Мувај газду или газдиног сина. Лололо

E cvrc, ako ti je to argument.

Ја му већ неколико пута рекох да ће за који месец да се загледа у неку смеђу или црну.

E cvrc, ako ti je to argument.

Rejven, molim te obuzdaj ljubomoru prema nijansi Loreal No.431 - zlatni retriver, barem dok si na forumu.

vukajlija97 Poslusaj Dzesija i posalji je u picku materinu :-)

egzotika je i kad te nasuvo trpaju dva crnca

To se zove subota.

Vidro, kakav je posao u pitanju, jel ćeš opet da budeš Slađa? ;-)

valjda je za hvalu ili za jadanje al sam se tako ubio danas na poslu od cuge da mi nije bilo dobro! OO
oko 11 sam legao i spavao do 13h. Ustao, ni za kurac nisam. Ne mogu da fokusiram pogled i još pre leganja na spavanjac pojeo doručak.
NE da mi je bilo muka nego ZL000! Al što kažu, što se mora nije teško.
2 prsta u grlo i povraćanje.
Došo sam kući, još uvek sam pijan a jeo sam...

haha, lukse, izgleda, samo što je nešto skrooooz fensi, možda i previše za mene :D

Tu me estas dando Mala Vida.

jedan od gorih dana u mom životu, a tek je 5 sati

jadi jarane
evo uštekao sam se u kući, valjda me ništa ne sjebe za kompom
kontam da će eksplodirati i noge mi raznjeti, možda ptica kroz prozor u glavu me spuca ili mi monitor prsne u oči
samo da mi je do 00:00 izgurati

lololo kinder jajao
obavezno, sad ću pogledati

bogami finih nađe, ja kad kupim djevojci ono dođe neki zvrkovi kurci palci, očajne igračke

eh kakve su bile prije 10-20 godina, punu kutiju imam vrhunskih igrački, čuvam za aukcije nekad haha

mislim da je neko u komšiluku upravo bacio granatu

JEBENI DOĐOSHI ŠTA RADITE TO

немој се нервирати, пусти пјесму, искулирај

https://www.youtube.com/watch?v=EdbUuCIqG3Y

lololo komšija (jeste dođoš haha) postao ujak, ko sajgon mi je ulica upravo, mislim da su roknuli negde na njivu neku visoko eksplozivnu napravu

jedva sam ubedio kevu da ne zove policiju, saću da joj pustim danijelu da se smiri