Prijava

Оц Јоил
mislim da je neko u komšiluku upravo bacio granatu

JEBENI DOĐOSHI ŠTA RADITE TO

koji deo grada?
ako se ne varam,ti si iz ns.

komšija (jeste dođoš haha) postao ujak

Sestra mu se porodila, razumi čoveka - on bi bacao petarde ali nema para da kupi, zato baca ono što ima džabe :)

Pa naravno, da je iz BG. ne bi prozivao dođoše.Novi Sad je prilično netolerantno mesto :(

ja vise ne mogu da provalim da li je neko bacio bombu ili petardu.klinci bacaju neka sranja.mos poginuti od onoga.

trenutno salajka

šalim se malo, volim ja dođoše, ne bih imao s kim da se družim da ih nije, pošto niko nije ostao više lololo

nije ns više toliko netolerantan kolko je bio, ili sam ja promenio krugove ljudi pa ni ne primetim više

ja reko da nije naselje.pre par sati grunulo nesto,mislio sam da je poceo rat.secam se kada sam bio klinac,bombardovanje,keva u neku torbu zapakovala nekih stvari,vode,hrane,neke lekove,pa u skloniste.danas je bio ratni flesbek.hteo ja da pakujem torbu.doduse,u sklonistu bio samo prvo vece.kasnije nas vec boleo kurac.

doduse,u sklonistu bio samo prvo vece.kasnije nas vec boleo kurac

Nisi ovo realno ni morao da pišeš, koga god pitaš bio je u skloništu samo prvo veče a posle ga boleo kerov kurac.

grujane, jesi prodao pasata?

Misliš onog što ga nikad nisam ni imao? Jesam brate mili, prodao ga odavno.

U zadnje vreme saljem poruke pogresnim ljudima :(

crnigrujan

Nisi ovo realno ni morao da pišeš, koga god pitaš bio je u skloništu samo prvo veče a posle ga boleo kerov kurac.

pa i to.malo frke,posle gledas kako svetli nebo.i jedes iz friza sve sto ima da se ne ukvari.
mada,bilo je i raje koji su bili redovni u otpadanju u sklonistu.

To je zato sto je Cuba pod sankcijama. Sacekaj da Amerika skine sankcije Cubi pa onda pokusaj instalirati!

Sinoć u 11 sati mi javili da idem na sastanak u Bg. Ajde što ništa nisam spremio, nego što sam se sinoć zapio a sad morao da zstanem kao vampir u 5.

To je zato sto je Cuba pod sankcijama. Sacekaj da Amerika skine sankcije Cubi pa onda pokusaj instalirati!

Skinuli sankcije. I prvo im dolaze banke i Mastercard. Ura za demokratiju i slobodno tržište!

Сутра добијам отказ. Не да ме фирма неће, добар сам радник..него сам нешто сам зајебо.

jel znas bar sta si zajebo, ili ti rekli samo zajebo si nesto?

Možda nisi ti zajebao nego tebe krive. Pusti tu priču "Ja sam kriv, oni su dobri".

Не, они јш не знају да сам зајебо нешто. Сутра ће сазнати.

Моја грешка, не могу фирму да кривим.