Prijava

Pomiren sam, Luli, odavno :)

pa da, moja keva pravi za posnu slavu neku vrstu bonzite ali nije to to... trudi se zena, necu da gresim dusu al original je bolji

Čik da otvori poruku što sam joj poslao... Ima da jedeš golo žito

smarko, ukus mu dodje isti :)

Pa Jovičiću, bolje je svesti temu na zezanje, nego raspravljati se s tobom (ako si mislio na sebe), jer je to nemoguća misija (iskustvo). Uostalom, svi imaju svoje stavove po nekim pitanjima, a kompleksaši su oni koji žele da promene tuđe da bi dokazali da su njihovi sopstveni ispravni. I kad ljudi hoće da ti prisilno promene mišljenje, a tebe ne zanima da im se pravdaš, onda lepo istupiš i iskuliraš. (... i prebaciš se na zezanje) Umesto da nastaviš sa diskusijom.
Eto. Rekoh.

Зашто неко мора да буде комплексаш да би некоме указао да има погрешан поглед на свет? Често буде да тај неко (ко није искомплексиран) има неки рђав став и онај други (искомплексирани) му лепо објасни...

Рибе пливају, људи пливају - људи су рибе... Јебем ти такву логику...

A ljudi, šta su kompleksaši? Kompleksaš je i vlasnik kompleksa zgrada. U tom slučaju, ko ne bi voleo da je kompleksaš.

Mylyca je kompleksaš.

Što bi tebe bilo briga kakav stav ima neko drugi? Neka je i pogrešan, gledaš svoja posla. Ako ti je stalo do te osobe, >lepo ćeš objasniti<, a ne voditi raspravu; a u suprotnom te ne tangira.

Шта је лоше у расправи? То није исто као и свађа. Не видим поенту у томе, а да ли некога интересују људи до којих ми јестало или и још неко поред њих то је ствар онога ко је у дискусији. Најлакше је да некога боли дупе за све.

Ljudi misle da je to najlakse. A nije. Neizmerno je tesko smognuti snage da te boli dupe za sve.
Onaj koji to postigne, on je svetac u ocima Coveka.

otrov, opsednut zenama, nikad prco nije, sramota za muskarce.

Fejde, ispovedaonica je par tema ispod.

Kompleksi.
Ja na ineternetima primjetio da navijači CZ i partizana to govore jedni drugima. Jesam li ja normalan?

E hvala ti, ja već pomislio da je gotovo.

Neko ima Bari, neko Fljamurtari. Kompleksi su neizlecivi!!!

Ја сам комплексаш јер имам мали курац па ми је битно да на нету испаднем неко јаје и да будем бољи од свију вас!

Da nije kompleksaša, ne bi bilo raznih definicija. ;)
Svako ima po neki kompleks.

Kuliranje, a ne frustriranje, to je resenje rebusa. Cekaj, nije rijec o rebusu? Fuck fuckily fuck.