Prijava

Ae boli nas kurac u guzicu, iskulirajte...

problem je slavko sto su picke sve obrisale. obrisale su i sve postove kao i novo otvorene teme. sve su obrisali. kao pickice najgore.

Nemoj tako Jano. Misliš, duhovite pičkice.

Nemojte tako teške reči. Najbitnije je da niko nije umro.

И на крају је писало "Слава му."

Ево, и ја да се упишем овде. И да честитам оним модераторима који су осмислили ову генијалну пошалицу. А данас су у "ја сам кул, а ви сте морбидни"-фазону. Можда сам наивна и глупа, али сва срећа, па ми не падају на памет овакве болесне идеје.

И одбанујте Тулума, како вас није срамота, бре?!

Nemojte tako teške reči. Najbitnije je da niko nije umro.

Ma umro je on, ali je vaskrsnuo, bre!

Ko ti je rekao da je zajebancija?

Stvarno je sisarska fora. I banovali Tuluma bezveze.

Što da ne teške reči? Da je pravde ti likovi ne bi više bili moderatori sekunde.
To fora pred zadušnice šta li? A ne da nije duhovito nego....dete iz vrtića bi imalo smisleniju foru. Fuj.

Е мени и даље криво што сам се свађао са рупом, мислим, мртав човек, јбг, сад ми некако жао...

Saznao sam iz više izvora a nije stvar u tome, čekao sam da i modovi kažu svoje i na par foruma sam našao njihove podjebive postove u fazonu: glupi ste, sprdnja, nigde ne piše da je umro, samo ga nema idućih 20-ak dana!!!

Pa dobro, stvarno nigdje ne piše izričito da je umro. :)

Ja vec par dana bez razloga koristim ovaj zuti avatar.

Znaci sve sam vas zajebao.

Ја нисам ни мењао аватар,њања!

Slavko ne piše da je umro ali piše da nas je zauvek napustio što mu dođe skoro kao sinonim a i naslov teme (zaključane) bio je IN MEMORIAM a to se ne stavlja za ljude koji odu na zimovanje.

Slavko ne piše da je umro ali piše da nas je zauvek napustio što mu dođe skoro kao sinonim a i naslov teme (zaključane) bio je IN MEMORIAM a to se ne stavlja za ljude koji odu na zimovanje.

Stvarno su bezosećajni. Stoka. Bagra jedna vlastodržačka. :)

ja menjo al kad sam skonto da je sprdnja vratio

Strpite se, biće gore.

Umro Džimi a zašto je Tulum banovan?
Čuj fora niko nije rekao da je umro i stave pod In memoriam. E deco deco malena