Prijava

Sad ce doci maramunja i zmia da vam objasne da ste u stvari vi glupi jer ne kapirate genijalni moderatorski crni humor. Samo malo strpljenja, bice vam objasnjeno.

Neće, nije više Mali Prst moderator.

aj se igramo igre čija je ovo bila ideja

Baš. Mom ćaletu juče bila godišnjica od smrti, pa molim modove te vrste duhovite da mi objasne veselu stranu tog slučaja.

Sad ce doci maramunja i zmia da vam objasne da ste u stvari vi glupi jer ne kapirate genijalni moderatorski crni humor. Samo malo strpljenja, bice vam objasnjeno.

Sad ce doci maramunja i zmia da vam objasne da ste u stvari vi glupi jer ne kapirate genijalni moderatorski crni humor. Samo malo strpljenja, bice vam objasnjeno.

+

Ха! Морбидна фора.
Тек' сам данас чула за то зезање синоћ.
Хвала Богу па сам имала паметнија посла синоћ и пила.

I ja sam ali to zato što je umro Black Hole, samo ja to nisam znala ;P

Ha, taj rad.
Možda će postati mod ako joj bude dovoljno smešno?

A možda je vreme da neki drugi ljudi prestanu s moderatorskim radom?
To su ljudi koji određuju kvalitet definicija i smiruju strasti po sajtu? Je l to znači biti moderator?

Šta čini dosada jebotebog.

Vama kojima nije jasno zašto se mi glupi i naivni primamo toliko, poručujem da se informišete negde šta je to empatija.

Бити модератор аман значи зезати остатак аутора и смијати се уз флашу пива поред монитора заједно са осталим модераторима на посебном модераторском форуму.
Браво.
Шта'ш глупо је зезати се на тај начин, ал' опет шта ја знам ја сам само још један просечан аутор са осећањима.

Сигурно ми не би било свејдено да сам синоћ била на форуму.

kako sam postao konobar:

poceo sam mlad da izlazim u jedan lokal, ostavljao dosta love tamo. Dodjem jednom popijem pice, namignem nekoj curi i odem. Dodjem drugi put pobijem se, gazda me izbaci. Dodjem treci put spiskam celu platu. Dodjem cetvrti prazaan lokal. Zgotivim se sa gazdom na kafanu. Dodjem peti put i ne izadjem iz kafane tri dana. Dodjem sesti put gazda me pita, kad vec toliko vremena provodim u kafani zasto malo ne konobarisem. Pristanem. Sad mi gazda nekad plati pice, ja izbacujem goste, a kad se pobijem gazda skace za mene.

Smatram da ste prijemnici i paljevine. Takodje smatram da ste se izbedacili sto lik nije stvarno riknuo. Takodje smatram da ste ispali budaletine, ukoliko ste pomislili da je cela ekipa koja je lansirala pricu (inace ekipa dokonih sprdatora), ozbiljna oko takvih tema. Da su izvukli nekog random andergraund autora, tipa Beli LOODI Znik, pa ajde i da se primite.

smatram da ste pickopacenici

"Nijedan covek nije Ostrvo, sam po sebi celina; svaki je covek deo Kontinenta, deo Zemlje; ako grudvu zemlje odnese More, Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo Posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog coveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvacen Covecanstvom. I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom".

Drago mi je jer sam u stanju da mi bude zao smrti svakog mladog i dobrog coveka, makar ga i ne poznavao. Ako cu zbog te osobine ispasti naivan, majmun, prijemnik..Nije mi zao. Pickopacenici

Strpite se - biće još i gore.
A što se blek hola tiče - ništa se ne brinite zbog njega. Ionako će već umreti.

Definiši burzume prijemnike i paljevine? Neko je stavio nešto da izazove reakciju kod ljudi, je li tako ili nije? I kakva je trebala biti reakcija? Hajde poduči auditorijum mudri čoveče.
Ne da nisu duhoviti nego... http://vukajlija.com/ivan-bosiljcic/238494