Prijava

Evo ovako...
Pomislio sam zasto mi sa Vuke nebi napravili jednu zajednicku pesmu, da svi ucestvujemo u stvaranju iste i da to bude nasa pesma...
Bio sam slobodan pa sam uradio bubanj i ritam gitaru, napravio sam kostur pesme,( nije nesto, moyemo nesto drugo da snimimo sto se zanra tice), pa svi vi koji svirate, pevate i pisete pesme mozete da date svoj pecat ovoj pesmi dodavanjem nekih delova u kompoziciju... znaci plan je slideci:

Uploadovao sam pesmu koja je skroz nedovrsena, trebaju da se dodaju bass klavijature lead gitara perkusije, ma bilo sta sto moze da obogati i ulepsa pesmu...i naravno treba jos da se napise text i da se odpeva...
Svako ko misli da moze nesto da doda moze da skine pesmu i da nasnimi svoj deo i da ga uploaduje ovde, svako sledeci ce skinuti tu dopunjenu verziju i dodati nesto svoje...

NOVA VERZIJA PESME!
PREDHODNA JE SNIMLJENA U D# STIMU, OVA NOVA JE U E DA BI BILO LAKSE ZA SVIRANJE, TAKODJE U FALJU SU I TABULATURE

http://www.megaupload.com/?d=Q7DAU76X

MIDI FAJL KOJI JE ODRADIO CHAVEZ!
http://www.2shared.com/audio/7exXIhC4/Instrumental_Vukajlija_gotovo.html

Nadam se da ce ovo da uspe

Ja bih napisao par stihova :D

Sviđa mi se ideja namrtvo... Konačno nešto korisno

Колико ниси нормалан, ја не знам ништа од тога али имате моју подршку! Дојајно :)))

Samo što ne mogu da skinem ovaj fajl...
The file you are trying to access is temporarily unavailable.

само ти линк не ради... тј не може ништа са њим да се одради, бедак...

Fuck.. ne znam sto...
Mozda ga jos procesuiraju, posto sam ga sad uploadovao :S

The file you are trying to access is temporarily unavailable.

Стави на Рапид.

Evo sad ga uploadujem

darkman - obrati se che-vuu za detalje. on ti je profesionalni muzičar.

Nadam se da pišeš to u GP5, da mogu i ja da prodžaram.

Rado ću dodati stihove i neke akustik delove pesme, to je moj fah najviše. Mogu i da otpevam ako bude prilike. Super ideja.

Podrzaam ideju. Iako se ne razumem u muzicku produkciju, ali pokusacu da dam svoj doprinos u vidu kritike i eventualno teksta pesme :)

Zauzeti su slotovi, nece da skida.

Svako je dobrodosao da uradi bilo sta...

Nisam pisao u Gpro-u... ne znam, a i ne koristim ga :( Ziva je gitara i bubanj je iz lupova :D

Dajte neki host server da je normalan :S

Ni ja opet ne mogu, slotovi...... Da viđu kakav je ritam, ima da budem Marina Tucaković :D

probaj 4shared.com ili mediafire.com npr. :)

Uploaduje se na 4shared.com... valjda ce da radi