Prijava

Ja dosta dugo (par godina) sviram u D# štimu, tako da je meni leglo kao bombon, jeb'lo mater svoju. Malo sam skidao pesmu po sluhu, skinuo sam ti onaj glavni rif, prvih 20 sekundi recimo, iz G je pesma, refren me mrzelo da skidam..
:D

Da, sada po E stimu je iz G... nije nsta tesko, nisam hteo da budzim neke rifove i ritmove, ipak treba jos neko da snimi preko dodatke...

Budi slobodan i uradi sta ti mislis da treba, jer kada se izmesaju stilovi i nacin sviranja, ja mislim da ce pesma na kraju da bude HIT :D

Inace D# stim koristim i ja godinama, kao prvo zbog zvuka a i koristim 12-ice pa ujedno i cuvam vrat gitare posto nije preterano kvalitetan :S

Зар ниси рекао да ти је врат од Фендеровог Телета?

Nije vrat, magneti su, vrat je Squiretov :S

Ej, u kojem programu si ovo nasnimavao?

Kako ja njega da nabavim, samo dl ili nesto komplikovanije. Evo slusao sam, npr u zadnjoj verziji mi je bubanj bolji, vise si ga izrazio. Al mo je bolji stim prve verzije... Nisam toliko strucan za gitaru...

Skini sa torrenta ili sa rapida... Mada mozes da snimas i u Soundforge.. piraterija je cudo :D

A i meni se vise svidja stim za prvu verziju, ali je lakse za sviranje i dopunjavanje kada je je pesma iz E ;)

ja sviram kurcu...jel mogu nekako da se uklopim?

Mozes da ubacis neko mumlanje na kraju :D

svirao sam bubnjeve par meseci...zj. ja sam to zvao jedini sviranje...
zvali smo THE KRSH...u srednjoj...veoma smo bili ambiciozni, sto i samo ime benda kaze...ne postojimo vise..ali planiramo da napravimo povratnicku turneju u garazi...enter mi placamo

Fri ufur ? Moze.
Koja muzika ?

jos nismo sastavili listu....nismo sigurni jer znamo svih pet pesama da odsviramo i ne znamo dal ce se Bato pojaviti...jer je on kriv za raspad...rekao je da mu se ne svidja ovaj sex, droga i r.n.r zivot

ja sviram bas gitaru ako treba sta xd

Pa ono, ja sam ya to da ostane D# štim. Isti kurac je za dodavanje, samo pola tona dole.

Kontao sam pevanje otprilike, ali mi treba malo vremena da se uštosim na to i da ubacim neku sirijs liriku, jer mislim da nije fora da bude sprdnja, zato što šta god se ovde pravi timski pravise kao sprdnja, pa je već izlizano malko. Moraću malo više da se posvetim pesmi da bih je navatao. Refren bar akordi su kul vrlo i ima potencijal.

@Traktor Tom

Nasnimj bas, osmisli kako ti mislis da treba i nalepi preko ovoga sada

@Chavez
U ravu si, sprdnja moze uvek d se napravi... Ako uradis dobro pevanje na konju smo :D

Evo, da vidiš moja bad ass sranja.

Ovde je zajebancija pevanje (retard u plavom sa cvikama, da)
http://www.youtube.com/watch?v=N-SyGATDTl4

A ovo je sirijs staf. (Levoruki crni)
http://www.youtube.com/watch?v=jHy2cHjrsJQ&feature=related

Ako ti se svidjam, ugovor da vidim.
:D

Što se tekst tiče, imam preko 700 pesama napisano, iskombinovaćemo nekaj.

Autoput ka pakao :D hahahahahahahahaah

A sirijus staf je do jaja :D

Kao prvo Chavez odlicna vokal, mislim da ces se uklopiti skroz! Imas odresene ruke sto se texta tice, a i pevanja.

Kao drugo... nema ugovora, ovo je svacija i nicija pesma :D

Keep on rockin'!