Prijava

Писало ми је да имам 9 постера, а имао сам 6. И увек ме јебе та разлика. Ево, сад сам их избрисао све и опет стоји да имам 3.

http://vukajlija.com/recnik/autori/12508/omiljeni-posteri

Aj da ne spamujem sa otvaranjem teme, ako neko od modva vidi, jel može da se postave plusevi i minusi i na dno postera, gubilo bi se manje vremena na skrolovanje gore?

To stavi u predloge, ovako neće niko ni pročitat

Pa ne znam na koji predglog, a neću da pravim novu temu. Ma kontam da će neko da vidi.
Evo sad ću da kažem Džimi i on će da vidi 1000%.
Džimi!

Đimi je ćelav, on ne vidi

A jesi uzjao na ćelavost, to nije za sprdanje. Ja imam fobiju od toga. Sad opet moram reći Džimi.

Nije za sprdanje, ali jeste... Ko mu je kriv što će još malo da se šiša u stilu Saše Đorđevića, a ionako mogu da imaju isti nadimak

Vrijeđaš čovjeka kome si me prijavio da me banuje, pažljivo biraj riječi. I Saša Đorđević samo fura tu frizuru, on nije ćelav. I ako opet postuješ, reci Džimi na kraju, da dođe čovjek i vidi predlog. Džimi.

Misliš li stvarno da ga vrijeđam? I da njega boli kurac što ja pričam? I da mene boli kurac za ćelavost?
Ja lajem ovako Đimiju jer je ok lik, ne zato što ga ja mrzim ili ne podnosim..
Ban si zaslužio svakako, samo je bilo pičkasto što sam te prijavio, a to se desilo jer sam bio nervozan ono veče i ti mi stao na žulj... Izvinio sam ti se i dužan sam ti pivo inače, htio sam da ti ga platim onaj put, ali ne dođoh....
Saša Đorđević je ćelav bre, si vidio kako mu sija tikva?

ĐIMIIIIIIIIIIII

Uf al si temeljan! Ma nije Đorđević ćelav, on je namjerno ćelav.
Samo ti laj, pa ću i ja dobiti bananu što spamujem temu. U stvari, ako tebe prijavim kao bag, onda ne spamujem. SMarko je bag :D
Džimi

Ja sam bag, jesam :)
Ne jebe niko ovu temu 5% bez dvije budale :D

Đimiiiiiii

Marko postuj bre na onoj temi konkurs za najgluplji poster znam da te ne mrzi da listaš 100 strana MARKO
MARKO
JAVI SE
MARKO
EDIT
DZIMIIIIII

Dušane reci Džimi na kraju, da vidi neko od modova. Džimi

E brate, znao sam da ste gejevi...

MAAARIJAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Шта треба, људи?

skroluj gore dub predlozio nesto pa ga zanima tvoje mišljenje

Dušaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Brate, znao sam da si peder...
Nisam, brate, što?
Pa kakav Dušan?
A to mi je ortak iz vrtića, mnogo sam ga gotivio, a onda se on odselio

Ja ako počnem da listam, bačiću ti sto komada na temu :D

Đimi

Је л' оно за скроловање на постерима?
Па, ја подржавам, али не зависи од мене. :))