Prijava

A koja je poenta priče?
To ne bi trebalo tako ili šta?

Poenta je da novim clanovima treba dati prostora da se pokazu...

zašto me ignorišete.... Iz det koz ajm blek?
Realno mislim da sam se izborio za neko svoje mesto ovde.... Al to je zato što dosta visim na forumu....

Evo ja sam novim član i pokazujem se. Normalno da je teže gde god dođeš biti novajlija.
Valjda stari članovi nemaju tapiju na sajt mada mi se to nekad i lično kaže al ne želim da verujem u to;)

Novi član ne novim jbg.

ono što je munja mara rekla.
stavljam šapu na to :)

Kontam da niko od starijih članova nema tapiju na sajt i moj skromni utisak je da je svako ko imao neki pristojan i civilizovan nastup po dolasku na sajt, bio više nego lepo prihvaćen.
Možda ne od svih, ali mi se nešto čini da i u životu nema previše situacija gde te baš svi prihvate.
Dobro je što svoju borbu za mesto pod suncem možeš da vodiš na više "frontova"... kroz definicije, komentare, čet, forum, pa i PVT. To ostavlja mogućnost da kroz više formi predstaviš sebe, što ovaj sajt čini prilično drugačijim od svih ostalih.
Ja sam imao tu sreću da dosta ljudi sa Vuke upoznam i uživo.. e tek tu kreće "sprdnja" kaa počnu da ti se prepliću stvarni i virtuelni život. Za mene lično, do Vukajlije potpuno nepoznata situacija, samim tim i interesantnija nego što bi bila inače.

Koji ću kurac ovde ako ne da se družim s istomišljenicima?
Ne veli mi se udavat'
Nisam valjda zbog definicija da definišem pa da mi neko ocenjuje ili ne?

Ja sam imao tu sreću da dosta ljudi sa Vuke upoznam i uživo.

Ma, nije moguće... Ti? Koga si ti to upoznao? :))))))))))

ma d se jebete vi malo :) Juče repujem sam sa sobom, na forumu samo u onim igricama se obaziru na moje postove, ovde me svi kuliraju, a što se tiče defki komentarišete mi samo pojedine.... Prosek mi je dobar al to najviše zafaljujući cigi ucenjivaču.... Na chat retko zalazim, mada se tamo uvek lepo ispričam sa nekim.... PVT ste mi slali samo za eternal quest.... A ja mislio da sam se uklopio :(

Mr. Moon
Ma, nije moguće... Ti? Koga si ti to upoznao? :))))))))))

I evo vidite kako se stvari lako otrgnu kontroli, kad im malo popustite uzde :)))

A ti si usamljen reme???
aurora vadi maramicu i briše mu suze.
evo ja obećavam da ću da ti iščitam sve def. i da se družim s tobom.
Nećemo se alajv družiti i nemam želju nikog da gledam ali ako mu stane auto tu oko Horgoša i zaglavi negde može mi se slobodno obratiti pomoći ću mu, eto.

Ишла би до Хоргоша да их шлепаш? Па ти си красна... 8)

fala aurora :) 5 komentara postavih ovde i kuliraju me o.O

Jebi ga, reme, šta da ti kažem... Možete ti i Aurora da budete ekipa :)))

Verujem da sam jedan od retkoh "vidjenijih" autora koji se jos nije licno upoznao ni sa jednim od drugih Vukajlijasa. A neke od ljudi ovde, cini mi se, znam mnogo bolje nego neke od svojih RL prijatelja.
Secam se da je ono sto me je nateralo da otvorim nalog bilo ono "mesto gde mozete da definisete sve ono sto ste oduvek hteli, a niste imali kome". Tako da, definisanje je meni i dalje svetinja i definicijama posvecujem svu moderatorsku paznju. U postere se ne uplicem, iako su mi veoma zabavni. Forum ovog sajta je nenadjebiv, a cet mi je bio gotivan dok sam imao tamo neku svoju ekipu, sad me niko tamo ne jebe 2%, dosli neki novi klinci :)
Ono sto mi je zabavan fenomen je neprestana frustracija starijih clanova zbog toga sto u zizu paznje stalno dolaze novi i novi autori i likovi i likuse; 100 ljudi 100 cudi, a stariji stalno misle kako je bas to vreme kad su oni zarili i palili bilo "ono pravo", a sad sve neka balavurdija smara, spemuje i nema smisla za "pravu zajebanciju", sta god bi to trebalo da znaci.
Robert Anton Vilson je obavezna literatura po tom pitanju, pogotovo njegova teza o licnim tunelima percepcije stvarnosti.

ooo mrmune, baš to.... Preuveličavam ja malo.... Nego se smorih komentarišem ovde 5 puta i niko ništa ne odgovara

Људи се увек на крају уклопе у оноликој мери колико желе. Ко жели да буде видљивији наћиће начина да га други виде. Ко жели да буде по страни њему ово и није проблем.

Реме, реме, ко те кулира? :) Јесмо се лепо онда испричали на тему изабраних дефиниција? Још ја после и отишла на твој профил. :)

Išla bih i do Kelebije.
reme piši više jebote pa malo def.imaš duže si od mene ovde i kukaš
Moraš da navučeš gnev na sebe nekad pa će da vidiš kako klikću i po pvt.

Sve ovo što je Jerico nabrojao je istina, ali i on učestvuje u njoj vrlo revnosno.

Ja nisam rekao da ne ucestvujem u tome, niti da je to lose, samo sam konstatovao stanje stvari. Ali ja se bar trudim da podrzim nove clanove, svakog novog na cetu pozdravim, obicno mu i plusiram par definicija, bez obzira na kvalitet. A sad, ako se posle pokaze da je neki smarac, ili da se slihta razrednom ili predsedniku odeljenske zajednice, sto bih ga trpeo :P