Prijava

МИ АРЧИМО!

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Upuvala se?

Ne. Pfffffffffff, ustima. Pfffffffffffffffffffffff (luuuuzrrrrrr)

Пита мене једна риба, ало оћеш да се смувамо? И ја кажем, е, ћуне, гробе. Ае не расмај него липај на космај. Испалио сам је дојаја.

Ја ту "испалу" никад нисам доживео. Најозбиљније. Ал' опет, нисам ни пуно пута прилазио девојкама. Success rate - 100 % :)

jedna riba je rekla kako ne želi plastične veze (obzirom da ju je ovaj pito da se smuvaju preko fona) a drugi put je ortak jebo preko helanki, Dugo sam se pitao šta to znači, ispostavilo je da su se trljali, nešto

Brate, nikad nisam prilazio random ribi, ali zato JA JEBEM! VIDIKOVAC RULZ!

Ја сам једаред цијао неку пијану рибу пет сати у КСТу, само да би ме она на крају питала да ли могу да јој нађем посао.

VIDIKOVAC RULZ!

Lik iz ekipe je u Crnoj gori ozbiljno bio uveren da će da zainteresuje devojku sa:
-Zašto dama šeta sama?
-Zato što tvoj labavi, ne mož' da me zabavi.

Klasika. Iskusno i bolno :)

Hteo sam, nije da nisam, bacio sam par puta prvu kezual recenicu, ali posle toga zatrokiram ko kompovi u igraonici Zamak, pa me ribe samo belo pogledaju koji sam specijalac i odu.

Кад ми каже да има дечка скинхеда

KBLE TALME KONZA!

Не знам само зашто гробови мисле да ми лепотани само њих гледамо и да их уопште примећујемо,Ја се баш унервозим када видим да ме нека таква гледа јер знам да ће кад тад да ми приђе и отера оне ваљане рибе што ме шмекају.Само се молим "бежи од мене . бежи не не не НЕЕЕЕ!"....

Како ли Бред и Дејвид излазе на крај.......... -.-........

А и јебемо!

Mi smo, žene, proklete...

Mi smo, žene, proklete...

Al' jbg, šta bismo mi bez vas :)

Evo npr. ja ne bih mogao da otvorim temu :)

Ako si zauzeta, zašto ti piše na fejsu da si slobodna?
Zato što mi je dečko u komi, bolesni idiote, i ne zna se da li će preživeti!

Izbegava me u širokom luku sada.A meni malo žao.

Evo, uzeću moju cimerku za primer... Već 4 meseca kuka za bivšim dečkom, on se najavio da će da dođe da spava kod nje, ja već smislila gde da se snađem da prespavam, i ona sad neće iz principa (ne zna se tačno kog)... I onda recite da nismo proklete :)