Prijava

мислим чему ово јеботе сере ми се ал буквално

Kako bi ti krkno bananu jedno 3 godine pa da shvatis da se nije lepo zajebavati sa mrtvim.

Ovaj put se slažem sa Rasnim, mislim stvarno...

https://www.youtube.com/watch?v=lFNgBmlqmo4
Dobra mala bila, bogdajojdusuprosti, kontam da po begeu ima pun kurac ovakvih, ali kod nas da l ima 10 riba u celom gradu u ovoj klasi

шта сам ја реко за ово осим да ме је блам? боли ме курац јел мртва или жива блам ме је, невезано за њу него за мајмуне који ово раде

Koja si ti iznutrica....

ајој види снимак...

ova je prosek u bg-u

al sam rso,komentarisem kakva je riba klinka 98. koja je mrtva jos

Slabi smo s pičkama, a i ove što imamo uskurčile se digle standarde, rasulo jebeno. Nisam od onih što krive 'urušen sistem vrednosti' ali jebo mater, ribe što su nekad bile prosek sad su ribe, ribe što su bile dobre ribe sad su nedostižne smrtnicima, a ove totalno trule se izborile za prosek. Sačuvaj te bože

невероватно шта раде за лајк

Ајде немојте да серете, не говори ништа о њој, мртвој, већ о овим живим што на идиотски начин исказују своју "жалост", користе несрећу за самопромоцију.

СВАКА ЦХАСТ НАВИЈАЦХИМА ЗХИЛИНЕ, ПОКАЗАЛИ СУ ДА СУ ВЕЛИКИ ЉУДИ.

ИВКОВИТЈ МАРКО, ЈЕДАН ЈЕ ИВКОВИТЈ МАРКО!!!

неће ваљда опет да ме размодују :((((

CAO MAJO POSALJI ZAHTEV BLOK SAM SVIDJAS MI SE ZELIM TVOJU PICU SLIKACU TI SVOJU KURCINU VELIKU 30 cm ZELIM VEZU POSLE BRAK AKO BOG DA JA SAM ISKREN DAME ME ZOVU PASTUH ZELIM TE U KREVET STO PRE DATI PICU POCEPAM SALJI ODMA PUSAAAA

invoking god to help one rip pussy apart.

иначе чуо сам синоћ да је мала у била у гасу криминал навијачи сплавови пиштољи. нажалост није стигла да се поправи пошто је могуће да би се унормалила кад би мало порасла како се често деси са таквим рибама.

Pre koju godinu neki klinac iz mog grada se roknuo ćaletovom puškom a fejs nalog mu bio na public. I sad bacim ja pogled a jedna glava napisala "Rest in piece". Kakva je tu bila lavina komentara u fazonu "Matori, sad si sa anđelima", nevera.

al sam rso,komentarisem kakva je riba klinka 98. koja je mrtva jos

† † †