Prijava

Ilustrator:

brate glavine kao sto su vo iz kupusa, prosecna srbenda, autobus, bazzi staviti u posebni deo foruma na koji se ulazi na sopstvenu odgovornost transfer zagarantovan

Deky:

TAKOE! POSTAVITI IH ZA MODERATORE!

Ahahaha, da kao moderatore pa da mogu u čet sobu UPRAVA, pa da im ko naši navijači skandiramo UPRAVA NAPOLJE!!!

Ozbiljno mi žuč proradio na skeč Đotoov

Đotovi skečevi se snimaju i emituju radnim danima od 19:20 na RTS1

http://i.ytimg.com/vi/OBrtgLpP_j8/hqdefault.jpg

aahahahah onaj mali debeli na vestima za klince na rtsu

Đoto
Ahahaha, da kao moderatore pa da mogu u čet sobu UPRAVA, pa da im ko naši navijači skandiramo UPRAVA NAPOLJE!!!

http://www.prva.rs/upload/boxImageData/2015/01/20/72585/mala-vanja.jpg

uh taj skech je obrnuo krug i do jaja je hahaahahha
davim se jako i ne verujem da je napisan ahah

Ahahahaha smeshno skech level
govor popa na sahrani.

Eru Ilúvatar
brate glavine kao sto su vo iz kupusa, prosecna srbenda, autobus, bazzi staviti u posebni deo foruma na koji se ulazi na sopstvenu odgovornost transfer zagarantovan

Ja sam mislio da si transfer blama ako si olanik, ali ne dechko, ti si ga preshishao. Ako se uvlachish josh njemu u dupe, onda shta da ti kazhem. Zashto bi se iko ko ima 2 grama mozga uvlachio olaniku u bulju? Hocesh da pokazhesh da si veci olanik od olanika? A jasno je i da si gori od njega. Uostalom, da li treba da te podsetim da si i ti nekad blejao u cekaonici? Pa da li to kafanijashi treba da ti oproste tvoju ruzhnu proshlost? E moj jadniche!
STOP UNISHTITELJIMA SAJTA!!!

Dobro je, diskusija se vodi na odgovarajućoj temi.

blejao bih u čekaonici da nema likova kao ti koji mi kvare ugođaj, a i kada sam bio u čekaonici i tada su se izbacivali likovi kao ti hahahah

најјаче је што расни покушава да издвоји себе из ове даун екипе и постави се изнад њих

рецимо, један део чета држе чекаоничари, други део држе дауновци. то су све као браћа, уопште се малтене не дешавају прозивке. максимално су коректни, све што кажу, чак више ураде него што ти кажу, веруј ми. мени се дешава, рецимо тај расни, вођа дауноваца тамо, то је човек од неких својих 17 година, зове ме ујутру и каже давиде дођи, нашао сам ти састанак са шефом чекаоничара, тамо ме споји, он је све припремио, ја дођем тамо, не морам три речи да кажем, све је завршено.

jbt kolki me tranfer hvata od onih postera za kokakolu a posebno onaj
AVIĆI ME JE POLJUBIO

Kad smo već kod transfera blama zna li iko gde je ollanik?

ZNAŠ LI TI GDE TI JE MAIKA?

sto, ti ne znas de je tvoja? xD