Prijava

не, не, знам да је журка била твоја и петак твој дан и да је овај ушао на журку као твој гост. није ме ни интересовало колико је било људи па нисам ни питао тј нисам питао скоро ништа јер ме у принципу ништа ни не занима. него сам се сада зачудио кад си рекао црвени крст јер ми је чудно да од толико људи ниси исцимао бар 10-15 посто ваљаних риба тамо

Ma bilo ful veruj mi. Pa nisam lud , petak taj bio najbolji dan u celoj sezoni. NNego me čudi da me još i bratime

па тако кажи шта курац црвени крст. хаха знам да је био најбољи дан педеру још смо једном приликом причали о 3 најбоља дана те године и ти кажеш за тај петак ја умро ал реко ај да не серем због осталих. а ако се сетиш или нађеш негде видећеш да ја набрајам преостала два најбоља дана и питам те који је трећи и ти као овај петак хахаха

Pa petak je najbolji bio realno gledano. Voleo sam da osluškujem javno mnjenje. Imam još dva strašna dana sada, videćeš kad se napravi žurka, ima da puca :)

па нећеш пре јануара...и то за неки глупи празник типа дан конана варварина хаха

или за овај домаћи новоформирани празник?

Pa ima tu dosta i azijskih praznika. Ovde na kontinentu neću pre juna, jebiga kod nas su najbolje zurke na leto. Recicu ti jednom prilikom kad budemo pecali

Ahaaa, nisam skapirao na kakve praznike mislis. Pa evropski je praznik jedan, slavi se dobro u Švici a ima i jedan dobar domaći ali pada još u prvoj polovini meseca, pre osamnaestog, pa za njega ima vremena. Rekoh ti dva praznika. I jedan Konan Varvarin koji je sada dobar u Kini, al je relativno mlad praznik pa može da se usvoji i u Evropi

на тај домаћи сам и мислио, млад, новоформиран празник. ме зајебавај за дан конана варварина па слави се скоро па од мог рођења...

типични гушаљи

Hahahh leave Prijepolje alone, ugostili smo jednom Đusa, ne baš najsvetliji momenat naše istorije, al s Cvijom nemamo ništa

а ја мислио ово онај дадо полумента гушаљчина

иначе за мене је свако из санџака гушаљ, превише је добар назив да би га носили само пријепољци

Bušido kad pravio žurku doći ću i ja, poznaćeš me po glavudži koja zaklanja masu sveta.