Prijava

A ovaj "zapis" na hrastu izgleda kao poprecni presek vulve

Taman kada pomislis da balije ne mogu biti veci idioti, oni te demantuju.

https://www.youtube.com/watch?v=QkQ8ilj62lo
Поцети ме мало на ово. Можда није за трансфер, али опет ми је доста лоше. Замисли да мора овако да се делује на твоје национално освешћење. Јбг, баш оно...

ja sam uvek to musliman doživljavao kao bananaman samo što ovaj jede musli

aj samo ne smarajte sa tim nekim fazonima jao omg balije wtf kao da ne pripadate retardiranom srpskom narodu, samo kačite balijske transfere i ćutite

Čuje se haman da dolazi

Pridružite se našem džematu klikom na subskrajb

kad je progovorio samo sam ugasio

može li prijevod sa ilirskog, nisam baš povatao o čemu peva ovaj mladić

Dal mu je đed iz Pirusta il Glinditiona?

Hvala na komplimentu... Ne, brat neke drugarice.

То је тај песнички израз Анонимуса Србије и Вечерњих Новости, ознојао сам се

Fendere, ovo sa džentlmena je pravo blago:

''Bio jednom jedan mladic sa vrlo niskim koeficijentom inteligencije ali sa pozamasnim polnim organom.Bio je popularan medju zenama sto je cesto iskoriscavao.Jednog dana kresne sultanovu cerku.Nije bio dovoljno pametan da se pre tog cina seti da je predvidjena kazna kastriranje.Brzo ga uhvatise sultanove sluge i odvedose u palatu.Posle kratkog sudjenja kastrirase ga i izbacise napolje.Mladic sede na stepenice i gorko zaplaka.Utom naidje stari mudrac pridje mu i upita ga.”Zasto places mladicu?”-Ja sam osoba koja nije bas pametna.Nisam ni sposoban da radim.Jedini dar koji sam dobio od Boga je bilo ovo sto sam imao medju nogama.Sad ni toga vise nemam.Ovako mladome mi je zivot vec unisten! i nastavi da place.Mudrac ga pomilova po glavi i rece:”Posmatraj to sa pozitivne strane:sad imas velike sanse da postanes admin na nekoj stranici i da visis na fejsu.”

ova pesnicka grupa je krvava