Prijava

oblak, kakve su ovo klinačke frustracije

Ako će ona zarađivati pet puta više od tebe profesora, kako to ona ispada glupača u ovoj priči? Ona je tu valjda prevazišla svoje bogom dane sposobnosti?

A ti, odrastao čovek i profesor, ostavljaš tim istim nebitnim glupačama komentare na klipove sa željom da ih prevaspitaš ili da širiš mržnju?

ali takav je manje - više ceo grad

I kenja mi se od ovih priča "nema normalne devojke, sve jure neka kola i Dubaije, Sodoma i Gomora omg, izgubilo se ono nešto u ljudima". Uvek i svuda ima budala, uvek i svuda ima normalnih, poštenih, smernih ljudi i devojaka za ženidbu. Doduše, za Šabac si možda u pravu. xD

Baš mi je drago što gledam isključivo svoja posla, kapiram da dosta uštedim na živcima.

I kenja mi se od ovih priča "nema normalne devojke, sve jure neka kola i Dubaije, Sodoma i Gomora omg, izgubilo se ono nešto u ljudima". Uvek i svuda ima budala, uvek i svuda ima normalnih, poštenih, smernih ljudi i devojaka za ženidbu. Doduše, za Šabac si možda u pravu. xD

To je njen stav, ne moj. Šabac kao grad stagnira duže vreme i ljudi jesu kolektivno zaglupljeni u najmanju ruku. A da mi je u cilju prevaspitavanje ili širenje mržnje, pre bih održao neku tribinu u duhu Deretića ili Šešelja.

No na stranu sve to, pošto se i slažem delimično sa tobom, no reci mi čini li jednu Kardašijan inteligentnijom priliv novca koji ostvaruje?

Priliv novca Kim Kardašijan je posledica inteligencije za pravljenje novca koju poseduje.

Ne znam kakav odgovor želiš da čuješ, sigurno ti neću reći "kakve glupače, pa šta njima vrede pare kad su nepismene i nemaju duhovnih vrlina i težnji".

Zapravo, neću ti ništa reći na tu temu, odbijam da budem izblajhana sredovečna tetka i dokona gospođa koja objašnjava drugima kako treba da se ponašaju i žive.

I budi svestan da ste i ti i Kimkar Dašijan takvi kakvi ste zbog kuće u kojoj ste odrasli, nisi ti sam rešio da budeš "pametan", nego si imao nekoga u kući ko ti je tutnuo knjigu u ruke, ko što je njoj tutnuo kurac.

ne znam sto se zamera tim devojkama, posebno onim malo siromasnijim, zasto jure kola, vecere, putovanja... ako mogu, ja kazem samo napred, svako ima nesto da ponudi, neko telo, neko drustvo, neko ljubav, neko te vecere i putovanja, pa nek ljudi razmenjuju ono sto imaju za ono sto im treba, ne budite jebeno naivni sa pricama o srodnim dusama, novac ne kupuje zdravlje, nije sve u parama i te pricice pravljene da se umiri marva

nisi ti sam rešio da budeš "pametan", nego si imao nekoga u kući ko ti je tutnuo knjigu u ruke, ko što je njoj tutnuo kurac.

hah :D

nisi ti sam rešio da budeš "pametan", nego si imao nekoga u kući ko ti je tutnuo knjigu u ruke, ko što je njoj tutnuo kurac.
hah :D

Jebiga moj stari je do sada pročitao jednu knjigu, tako da mi nisu baš gurali sabrana dela u ruke... ova devojka nije siromašna niti bilo šta slično, toliko znam, i da se reklamira u svrhe poslovne pratnje, razumeo bih na neki način... meni smeta što je ona ubeđena da ima nešto krupn da saopšti...

ubeđena da ima nešto krupn da saopšti

u duhu predjasnjih vremena vukajlije OCE KURCA

Šabac kao grad stagnira duže vreme i ljudi jesu kolektivno zaglupljeni u najmanju ruku.

Стагнира цела Србија, бајо мој, већ 30 и кусур година, а не само Шабац.

Ова ликуша је типични атеншн хор, а такве је најбоље игнорисати јер је игнорсање мајка свих освета и подјебавања.

To jeste, jasno je da nazadujemo kao narod, i da u svom nazadovanju sve češće izmevamo kulture koje se još drže. Međutim u Šapcu je specifična ta kultura cigan male, koja zauzima znatan deo grada, i koja se ogleda u tome da čoveku koga znaš mesto pozdrava psuješ majku. To nekom sa strane može biti simpatično, i meni ponekad sugeriše na prisnost, ali vremenom shvatiš da je u pitanju opšti nedostatak kulture.

samo koks,picke,kola,kesovina.
preko neta,naravano.
inace,ok je to sto kazes.

Međutim u Šapcu je specifična ta kultura cigan male, koja zauzima znatan deo grada, i koja se ogleda u tome da čoveku koga znaš mesto pozdrava psuješ majku.

Није специфична култура. То су постали манири целе Србије. Прођи кроз било који град, налетећеш на исте људе, на исти начин размишљања.

Није специфична култура. То су постали манири целе Србије. Прођи кроз било који град, налетећеш на исте људе, на исти начин размишљања.

Moguće je i to. Razlika je u tome, što sam do početka ove godine bio u Novom Sadu i šetao se u drugačijem krugu ljudi, pa i nisam obraćao toliko pažnju. Ali sada nemam baš veliki izbor prijatelja. Mislim ima nekoliko okej ljudi, sa kojima se da proturiti neka na dnevnoj bazi, dok je ostalo plač majke.

Usracu se od ovog oblaka vise zivota mi, svi su glupi samo je on pametan, terace decu da citaju lektire i pisu neznam odvojeno i misli da je intelktualac zbog toga hahahahaha. Fender isto seronja nista bolji.

Imam ja u familiji jednog takvog intelektualca, digo kredit za stan nece ga ni njegovo unuce isplatiti, vrlo inteligentno raspolaze finansijama i zivotom uopste, ali nije to ni mnogo bitno jer on je procitao sva kafkina dela, to se jedino racuna jel tako?

Malo cu sad da izanaliziram tebe kao licnost, nemoj da se ljutis brt, mozda bi smo mi bili i prijatelji u nekim drugim okolnostima ali moram ti ukazati na tvoje lose stavove u zivotu.

1. Pogledajte ovu glupu vlogerku, ja sam pametan a ona je glupa a ona ce zaradjivati vise od mene znaci svet je nepravedan.
2. Moj grad je sranje, NS i BG su kul, u mome zive ciganji a u NSu ne.
3. Ja kao profesor zasluzujem platu od 100.000 a ne bednih 40.000.

MALOGRADJANSTINA IZBIJA IZ TEBE BRATE

Realne stvari:

1. To sto ces ti uniziti nju na ovom forumu tebe ne cini pametnijim. Na kraju krajeva, izvoli pa se snimaj za yt ako si ljubomoran na njenu eventualnu zaradu od toga. Treba imati muda pa staviti sebe na ekran. Ali svakako prozivanje nje, mimi oroa i slicnih je lejm do jaja.

2. Prelejm i prejadno je prozivati svoj grad a velicati grad gde si student. Ajde razumem da je zatucano neko selo od 1000-2000 ljudi, ali to sto u gradu od 100.000 ljudi ti nisi nasao sebe i uklopio se nije do grada nego do tebe i tvojih socijalnih nevestina, a mozda si i retard ovako na prvu ruku u ocima drugih.

3. Da se ne lazemo ali DA SE NE LAZEMO, profesorski posao je presmesan, radite ubedljivo najmanje sati dnevno, leti je radite u opste a i u januaru. Subotu nedelju ne radite. Dodjete na cas ispredajete svoje i podelite ocene i boli vas kurac. ALI NE, TO VAS NE CINI SRECNIM. Vi morate da protestujete, da trazite vece plate, da se izdrkavate na deci, tripujete autoritete, delite ukore. Mali nesrecni jadni ljudi.

Ne hejtuj i budi srecan na svom lelemudskom zivotu

Oblak da je pametan ne bi glupacama ostavljao uvredljive komentare nego bi iskoristio intelektualnu superiornost da im nafiluje cmarulju jbg. Treba shvatiti da glupaca ima pun kurac ali da ako ne jebes svaki dan da ih i dalje ima premalo ( ;) ). Zna se cemu glupace sluze i hvala im sto ih ima jer osim sto su svakodnevno tu da se kurac primiri sluze i da normalne devojke jos vise dodju do izrazaja pa ne moras mnogo da ih trazis ako ti je do veze ili braka ili samo kvalitetne bleje(ovo zadnje bas i ne kapiram ali ko sam ja da sudim lol)

Maestro tvoja analiza moje licnosti, podseca na skolski rad Daunovca na infuziji. Iznenasjujes me koliko si glup iz posta u post.

Da se ne lazemo ali DA SE NE LAZEMO, profesorski posao je presmesan, radite ubedljivo najmanje sati dnevno, leti je radite u opste a i u januaru. Subotu nedelju ne radite. Dodjete na cas ispredajete svoje i podelite ocene i boli vas kurac. ALI NE, TO VAS NE CINI SRECNIM.

Nažalost, ovo nije tačno, iako sa strane izgleda tako. Neću da ulazim u to da pored redovne nastave, postoje i dopunska i dodatna, plus pripreme, roditeljski, konsultacije s roditeljima, ekskurzije, obavezno stručno usavršavanje svake godine, IOP, eksterna evaluacija, preobimna administracija i još milion sitnica koje su donele poslednje reforme obrazovanja.
Reći ću samo da sam radio u prosveti (srednja škola mešovitog tipa) i da bih uvek pre odradio 3 sata nekog kancelarijskog ili sličnog posla nego 40 minuta nastave. Prave nastave, dabome, koja podrazumeva neprekidno održavanje pažnje i discipline učenika.