Prijava

jos ubacili onaj deo di svaki profesor pise neka sranja o ucenicima.pored dnevnik.kao neki dosije ucenika.a i stvaraju od ucenika razmazene kenjkave pedercice.ima prava ko da je oslobodio zemlju.ne mos ga oboriti,ne smes ga oterati u kurac,a ovamo samo idu i kukaju kako je preobimno,a glupi ko kurac.em ovima sto im predaju daju malo para,em su vec ispuseni i boli ih kurac,em moraju da paze na svakog ko na princezu.vin vin kombinacija za stvaranje kompletnih debila.

ima super ce gevaru u sobi.deluje mi da je fotka,pa preko nje staklo.tako sam u osnovnoj imao vuka karadzica iznad table.

jebem ti kakav bednik

Koga god isprozivam kaze mi da sam glup a ne argumentuje to nicim, dok ja argumentujem i obrazlozim lepo svakome da je glup. Ako neko uvidi svoju glupost u mojim kritikama (a ne ponese se kao sujetni desetogodisnjak pa mi uzvrati sa 'glup si') smatram da je moja misija uspela

Držiš jebenu sliku Konora na profilu, što je dovoljan pokazatelj toga koliko si podvodljiv i podložan medijskim uticajima. Izjavio si da je moj ili posao profesora da teraju decu na čitanje lektira. Jebote, to podseća na desetogodišnjaka sa smetnjama u razvoju.

E moj druze, ne umes ni da se raspravljas, ali kako bi i mogao kad nemas jedan argument u svoju korist osim ismevanja mog banalizovanja tvog posla.

A ti Bvlgarkov, ne patetisi, uvek imas dva tri strebera da sto su procitali lektiru i sa njima pricas ceo cas, ostale boli kurac a i tebe za njih. Das im jebeni sastav i drkas po telefonu 2×45 minuta.

Mada dzabe se hvatate pricanja na temu profesora srpskog jezika i knjizevnosti kad je akcenat bio na tome sto on jedan profesor INTELEKTUALAC bleji po jutjubu i ostavlje komentare vlogerkama i deli to po vukajliji i onda sere kako je prosvecen. Ma ajde bezi u kurac

zasto vecina njih nosi naocare za sunce u sobi kad pravi klipove?

2. Prelejm i prejadno je prozivati svoj grad a velicati grad gde si student. Ajde razumem da je zatucano neko selo od 1000-2000 ljudi, ali to sto u gradu od 100.000 ljudi ti nisi nasao sebe i uklopio se nije do grada nego do tebe i tvojih socijalnih nevestina, a mozda si i retard ovako na prvu ruku u ocima drugih.

Ja ne umem da se raspravljam, a ti mene nazivaš retardom. A što se ismevanja tiče, tome si i više nego podložan. Primetio sam da ti je veći broj ljudi sa sajta ukazao na stepen tvoje retardiranosti. To što misliš da znaš nešto o životu, jer ti zaboga ne čitaš knjige (prerastao si ih), samo potvrđuje u kakvom se stanju nalazi tvoj mongoloidni mozak. Mada moram priznati da mi je drago što postoje ljudi poput tebe. Zgodno se po takvima povremeno ispišavati.

ова пајсерчина што се труди да исмеје ову имбецилку из шапца је готово подједнако трансферичан к'о и она. ок, провукао је две солидне шалемале. не, једну и по.

у ствари и већи је трансфер, јер он има намеру да испадне занимљив, а девојчица тражи дечка преко нета озбиљно.

зашто имам потребу да уопште искоментаришем овако нешто коју (кају шабац хех) пичку материну

transferu prodao si nalog za grdne pare sad napravio novi isti sram te bilo kako ja to duradim

labokv
zasto vecina njih nosi naocare za sunce u sobi kad pravi klipove?

pravi trendseteri nose klark kent model bez dioptrije.

Tvoji argumenti:
Drzis sliku konora mek gregora
Veci broj autora ti je rekao da si retard
Ne citas knjige mongoloidan si

:aplauz:

Nisam te nazvao retardom nego kazem mozda izgledas kao retard pa te zato ljudi izbegavaju a ne zato sto je Sabac sranje grad.

Al najzanimljivije je kako lik nije replicirao ni jednu moju prozivku za njega a tripuje da me nesto razjebava u ovome

црно, овако:

убереш јабуку поред пута, онако прашњаву и никакву, коју нико неће. и уместо да је поједеш, ти је лепо очистиш, изгланцаш, и продаш на пијаци. онда од тих пара купиш пет оних никаквих јабука поред пута, па очистиш и њих да сијају, продаш, па купиш двадесет и пет! после пар дана већ закупиш тезгу на зеленој пијаци и продајеш на велико. онда пређеш и на кванташ. купиш камион, тераш по србији целој. временом, то се толико рашири да продајеш маркетима, идеи и осталима. почнеш и ракију да справљаш од онога што ти претиче, иако ништа не претиче јер продајеш све. и тако миц по миц, згрнеш гомилу новаца, запијеш се од ракије и натрчиш на будалчину, подједнаког интелектуалног развоја као каја шабац, продаш јебени вукајлијашки налог за десетак 'иљада, а онда смутиш модераторе и кајзена да добијеш исто име и ето га.
само још не знам што не би на почетку убрао десет јабука, а не једну, али нека буде да се скромност ипак цени и да би те вероватно сељак убио мотиком углаву.

едит: овај пост је довољно трансферичан да се задржи на овој теми капирам.

александаркг

ова пајсерчина што се труди да исмеје ову имбецилку из шапца је готово подједнако трансферичан к'о и она. ок, провукао је две солидне шалемале. не, једну и по.

pa zato je na ovoj temi :D

Nije stvar u tome što ti ne čitaš knjige, nego što si naglasio da je čitanje knjiga za idiote. To si provlačio više puta do sada. Kada neko obznani tako nešto, jasno je da je idot. Uostalom rekao si ranije da me znaš, pa onda možeš konstatovati da li izgledam kao retard ili ne, ne moraš ostavljati mogućnost za to. No pre nego što potvrdiš tako nešto, mogao bi podeliti i neku svoju društveno podobnu fotografiju, čisto da vidim kom doktoru sam dat na uvid.

Šupak je stvarno ovo izgovorio:
https://www.youtube.com/watch?v=hzuqlHn4U2c
Okupatori, dolazite, vi nas bar ubijate po kratkom postupku!

Ono sto ja smem da govorim a drugi ne smeju, ali ce za 50 godina smeti. Ja sam malo ispred svog vremena kao i svi veliki umovi:

1. Bog ne postoji
2. Tekstovi ekva i bajage nisu nikakve dubokoumne poruke nego random naslagane reci iz narkomanskih umova
3. Profesori (srednjih skola i nastavnici ofc) nisu nikakva intelektualna elita nego cudaci, lelemudi, lezilebovici, iskompleksirani (oni sto diraju decu bez veze i izdrkavaju se). Profesori ne jebu, opste poznato. Svaka cast ljudinama od profesora kojih je 5% maks, i pri tom ne mislim na debile sto svima podele petice.
4. Citanje naucnih knjiga moze nekoga uciniti pametnijim ali citati kako je Bukovski iznajmio sobu za 30$ i jebao u njoj neke kurve, ne. Damle to sto citas ROMANE i KNJIZEVNA dela ne cink te pametnijim
5. To sto slusas rok muziku koju prost narod ne slusa ne cini te vozdignutijim od njih
6. To sto je neko pisac poezije i kratkih prica ne cini ga pametnim.

Za sad dovoljno