Prijava

Čedo je car. Jes da je malo prso al originalan je to bećar.

Tipujem da će Tarantino njega i midžeta da izabere da mu budu ubitačni duo u narednom filmu. Baš groteskna ekipica.

ovo je the big dipper-ov kanal

Milos Radojkovic1 hour ago
Plati porez pičko pa vataj kurve za dupe.

https://www.youtube.com/watch?v=PiQvp3GiEiE&feature=youtu.be

izijem flips
ovo je the big dipper-ov kanal

Није брт, ја скаутирам или добијам дојаве од трећег плеја Стразбура, онда Тилмо пише анализе и извештаје и на основу тога Псето, Макаронац, Главни и Шоми уплаћују тикете и тако јебемо клаџе....

volim tvoje tekstove diperu gg

jel gledao nekom mozda reklamu za KLIKtv (Pink) gde onaj pita dje se kupas??

hahaah najgora reklama zadnjih par meseci

VIĐI JOŠ ME PITAJ ĐE ŠKOLJKE SKUPLJAM NA BAZEN

Na Pinku su odavno skapirali kolko je ovaj narod retardiran i jednostavno prestali da se trude da naprave išta i približno inteligentno.

može link za reklamu?

kako god, i bez gledanja mogu da zaključim da su reklamu napravili genijalci čim ste se odma ovde sjatili da komentarišete kako je reklama sranje

Mene najvise od naroda nerviraju crnogorci red je bio da napisem. Jadnici preveliki na koga god sam naisao i rodbinu i civile cini mi se da crnogorci kao fela su mnogo pozitivniji od srba ali tu problem i nastaje..kad krenu sa svojim bekeljenjem i onda pitaju sto si ljutit brt ne empaticno nego egoisicno vise a ustvari tebi ninw ni do cega jer si cuo njigov vic... a ono sto me stvarno iritiralo to je crnogorsko izrazavanje crnogoraca,konkretno to a dje senkupash a oli ga bachit oli ovo ono i onda ocekuju da su zanimljivi e to sam primetio da su skapirali da ih srbj gotive i onda su se osilili i poceli maximalno da exponirajh svoj akcenat a meni je to grozno:(( previse sam negluo da nebi cuo usiljenost preociglednu mene bi bio blam da sam u njihovoj kozi

Usao da vidim prethodni boris sta je postavio, i u 4 ujutru odgledao ceo ovaj klip.

Al nije mi zao, genije je likm

https://youtu.be/06QzpxLaoEE