Prijava

hahha si gledo celu brt? Kaže brat da se pravi muškarci žene dva ili više puta, kad žena nije dobra, muškarac je mora oterati da ona vidi koliko joj on znači, a deset minuta pre toga pričao kako hrvatskom vladaju jezuiti
Ili ono kad je išo kod njegovih u selo pa mu sestra prala čarape :D :D :D

Vec drugi put ga postavljam, lik je prejak.
zasluzuje paznju cele internet javnosti.

ili ono kad prica kako su ga docekali ti rodjaci hahahahaha
pa ona prica kako Tita zovu ovi iz Britanije kako lik objasnjava, a sve kaze "da karikiram" i kaze ,, Važi, Tile. Rokamo"
za njega je onaj sto je udarao narkomane lopatom po dupetu "najveci srpski lekar u istoriji" hahahahahahaahhaahahahahahahahahahahah

"car Dusan umesto da bude vitez, on se ozenio sa onom bugarkom a ona mu rodila onog kilavog Urosa"

"tamo je bio jedan prorok,koji je bio dobar sa Bogom"

"Bog radi sa onima koje ima na terenu"

hahah dadada, Miroljub je veliki as, obožavam da ga slušam xD

haha nisam gledo ovaj noviji intervju miroljubov gledo sam onaj stari od pre godinu dana

Tuyno je kad se deca vezu za svog idola, a on mora napolje eh prokleti novci prokleti da ste ko ce ovu nejach uveseljavati nece Ivana Spahnovich sig Aranka Bimder

Mehkana gloovica ovaj boombooš.

Krv ti jebem udarilo mi crvenilo u lice

https://mobile.twitter.com/LFCTikiTaka/status/769958110144389122/video/1

Na 1:35 je ovaj nas seljo

Pa svi su oni seljaci nepismeni, jbt šta drugo očekuješ, al pazi lik toliko retardiran nije mogo ništa bolje da smisli nego cecu da recituje haha ko u drugom razredu osnovne škole pesmicu da je naučio, osećam da je sat vremena sedeo za stolom i smišljao šta da zapeva, bolje da je krenuo: "na svetu postoji jedno carstvo, u njemu caruje drugarstvo..."

Brate, mnoge sam gluposti pogledao ali ovde sam prekinuo kad je zapevao, nisam mogao da odgledam do kraja.

Tući i poslati na neki teren, ne sportski, nego KGB teren. Možda tada nauči da misli, pošto je dosada studirao samo izgledanje.

Kao da nigde nikad do sad nije pravilo da novajlije pevaju/se blamiraju i slično. Blamčuga je do jaja, al nismo ni mislili da je glavni baja tamo.

A pevao je i kad je prvi put bio sa represtacijom, tu kontam da je izabrao pesmu Giboni - Libar. xD

Je l' gledao neko TV ČORBA na b92, negde oko 23:00? Slučajno naleteo, ono je jedan od jačih transferčina zadnjih par meseci. Teška priča baš

neka se javi pezos da skupimo narod da istučemo onog lika iz tv čorbe pa onda jaserštajna

Dzankee ne sernjaj gluposti nego idi vidi tamo kako treba da se kladiš u perspektivi da bi opet mogao da pališ u Hurghadu a ne da ti plaćaju matorci kao prošli put.

Ето, радио таласи су криви за то што постоје идиоти који бацају ђубар у реку
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1218681371526090&set=oa.462375640635979&type=3&theater