Prijava

dva degena, na pravoj ste temi
EDIT: Tilmo i bombas

momci napišite neku definiciju umesto što se raspravljate

Di je beba?
odveli je za helihopterom za Beograd XDDDD

mislim doprinesite nekim načinom sajtu hehe

Od koga si ti bese pobegao sa sajta, busida, jericha, tako nesto? Okacio si sliku sa detetom gde ste na nekoj utakmici mislim pa uklonio iz bezbednosnih razloga, jer je hteo da te nadje taj da te ugazi, tako nesto je bilo otprilike. Ej, pobegnes sa sajta na dve godine od nekoga pa breeee

brt napiši neku definiciju hehehe

hahah bombas demantuj ovo....al nemoj neki saljivi skech nego ozbiljno napisi repliku...i ja se secam da je bila neka takva prica u pitanju

sve je tako što priča čovek nema šta da demantujem hehe

Inostrani rukovodilac da bude ugazen od strane autora s vukajlije, ne ide to, u pravu si. Ako si pobegao, niko te ne krivi

ipak mislim neku definiciju bi trebao napisati, hehe

kako si poceo da se znojis sad haha

prestani, kakvo ljuto prozivanje sada, razoren sam ra-zo-ren molim tebe i soka da me prihvatite na sajtu vukajlija

hahah daj bombas ne mozes ovakav bezmudas biti ako si vec pokazivao neke ljute trenutke kako kao napadas neke autore....sad si ko neka curica okreces na salu sve sta je ovo da li je moguce

Al on se hvata za definicije, ovo mu zadnja.
http://vukajlija.com/kancelarija-za-brze-odgovore/728250

Prso je skroz jbt

pa šta da kažem brt na ovo šiptarenje vidiš da sam u nokdaunu i prilaziš da me overiš čizmom u lobanju, da si ono sačekao bar nekoliko sati pa onda sam da kreneš nego ovako ciganski, a ja sve što sam hteo je da me sok od zove prihvati na sajtu vukajlija

Haha preljuto se znojiš i toneš

četri na jedan ne bi mogli ni mnogo veći lordovi od mene da se iskobeljaju, mada šta ja to pričam nekom ko ima daleko većih problema sakrivanja telefona po kući hehe