Prijava

ali kakvi marketinški magovi, kako umeju da pogode svoju ciljnu grupu, svaka im čast, to je isti onaj profil ljudi što dođe na otvaranje kluba jer na ulazu dele kondome

Ma brate prava stvar su bonovi za kafu xd

Kako izgraditi vlastiti Medo

Kako da Bosanac izgradi svoj či

Jedan sedeo na Trebeviću 3 sata u šumi, pa skontao da je seo u medveđe govno i postao jedno sa Medom.

Upravo dvojica asistenata sa FPN međunarodnih studija prave malu djecu Malagurskom, usraše mu se u znanje. Žao mi Malagurskog, jebiga, baš ispada majmunče.

Daj link, gde?! Brt, kako to propuštam?!

BN televizija, jebem ga

Oko kog minuta počinje jebanje, ne mogu da se trujem celom emisijom?

A na kraju ovog monologa je bezočno, po ko zna koji put, iskopirao Džona Olivera. Kakav jad... Mislim na monolog koji na fejsu okačio...

https://www.facebook.com/malagurski/posts/1189529361130413

Jedina stvar koje me iznervira sedeći za kompov je gledanje šta ovaj idiot radi. Jebem ti milu majku!

Pitaju me mnogi zašto se toliko bavim temom američkih izbora. Odgovor je jednostavan: Ako se ne baviš svetom, svet se bavi tobom i onda si nemoćan. Bez obzira što predsednik SAD nema neograničene mogućnosti da korenito menja državnu politiku, njegov izbor ima ogroman uticaj na ceo svet, pa samim tim i nas. Mi ne odlučujemo o tome, ali možemo da širimo svest među našim sunarodnicima koji žive u SAD, ali i među Amerikancima. Možemo i da pratimo svetske tokove i gledamo kako da iz svih promena izvlačimo korist za sebe. Tako rade mudre države. A vi koji kukate da "nema ništa od toga" - vi niste mudri, nije mudrost biti pasivan. Grešite, žao mi je, a mogu to i da vam dokažem. Znate li iz koje države dobijam najviše porudžbina za moje filmove? Iz SAD. I većina prezimena naručilaca nisu na -ić, već se radi o Amerikancima. Da, filmove koji kritikuju američku spoljnu politiku prema nama najviše žele da gledaju Amerikanci, žele da saznaju istinu. Šta vam to govori? Da treba da ih ignorišemo i "gledamo svoja posla?" Probudite se. Šta su naše komšije radile devedesetih godina prošlog veka? Jesu li "gledali svoja posla" ili lobirali u SAD? I jedno i drugo, jer kad je SAD sila broj 1, gledanje svog posla = lobiranje u SAD. Zato me i te kako zanimaju izbori u SAD, a treba i vas da zanimaju. A onda i da zahtevamo od državnih funkcionera da takođe lobiraju, a ne da vas ubeđuju da je to gubljenje vremena samo zato što ih to ne zanima (ili ne umeju da lobiraju). Kad počnemo više da delujemo u skladu sa logikom geopolitike, možemo da se nadamo boljoj poziciji u svetu. Milioni ljudi su videli moje filmove, a to je samo ono što je mala grupa mladih ljudi, uz pomoć svih vas koji ste donirali, uspela da uradi. Zamislite gde bi nam kraj bio kad bi to bio državni projekat.

Milioni ljudi su videli moje filmove, a to je samo ono što je mala grupa mladih ljudi, uz pomoć svih vas koji ste donirali, uspela da uradi. Zamislite gde bi nam kraj bio kad bi to bio državni projekat.

!!!!!!!

kad vidim da je poslednji post ostavio mickey savage, to je znak da mogu da dođem po dnevnu dozu malagurskog

evo gazdra proke hahahhahahah !! to!

У чему је проблем? Хоћете да кажете да је ово фејк?

verovao bi da je dosao tramp da ih iznabada.ovako...