Prijava

odgledo delove, kakva lobanja loool

Sto mrzim kad muslimani prozivaju Miroljuba a oni imaju milione takvih fanaticnih glava.

Allahu Akbar bravo brate nek si pokazao dušmanima da su samo jaki na riječima

kapiram da bi pola ovih sto se zgrazavaju na ovakve klipove debilnih klinaca isto kacili budalastine na jutjub da ga je bilo kada su imali 10 godina.

Ja sam u tim godinama kačio golove Sulejmana Halilovića za Zvezdu, koje sam skidao sa drugih kanala.

hahaha gnjata,miroljub(buljorim xD) i tesa tesanovic zajedno sire trasnfer koji moze ubiti nekog nenaviknutog na transfere

tv most je pre nekih 10ak godina svaki dan pustala petrovica ujutru.valjda nisu imali sta da puste,pa su njega pustali da se dere sa neke govornice.mislim da je bilo skoro svaki dan par meseci.nisam bas najbolje upratio,al delovalo mi da je pricao zidu.stao za govornicu i kao prica nekom,a ustvari nema nikog.nesto o bogu je svaki dan pricao.tada je vec postao kultna licnost.tada je jos bio mlad,crn,pa sam mislio da je neki naduvani rom.

ja sam se gusio dok slusam ovog debelog kako prica, a Tesha nesto zapisuje kao sta ovaj govori, a onda ovaj debeli prica sporije da tesha stigne sve da zapise hahaha i onda onako gleda okicama ko golub neki sve mu nije jasno

a tesina uvodna rec je za oskara, izgleda kao da ce da se onesvesti dok izgovara recenicu i onako proguta pola slova u recenici J'SM TSHA TSHNVICJ

ustvari nije na ovoj temi taj klip iz teshine emisije, i uopste nije transfer nego je zivo blago bukvalno kako debeli opisuje vuciceve homoseksualne afere, a tesa onako uspaljeno ispituje sve

Tesha je debilčina teška. Ima klip u kome on govori kako su tarzanija i njuz net soroševe organizacije za uništavanje omladine. Bez zajebavanja. Pokušaću naći klip.

па тарзанија јесте доста про сорош. претерали су са својим педерским цинизмом у свему, и онда где и не треба се праве паметни и маше јако. теша, уосталом, се показао као сасвим солидан новинар.

Tarzani su samo debilčine brate. Nisu oni plaćeni, nisu toliko pametni.

Teša je u onoj organiziciji srbska akcija, nešto kao srpski nacisti otprilike. Znam 2 njihova članani nisu normalni.

да да слажем се. још горе, неплаћени а набеђени. истини за вољу и даље има текстова који кидају и који су он појнт.

си сигуран? није он тамо ја мислим. знам и ја једног, исто лудак, екстремиста.