Prijava

uhh kako je originalan...

Одакле су почели одједном да ничу ти равноземљаши? Има их пун курац у задње време....

Ja mislim da je Dr Janković latentni ravnozemljaš, ispravite me ako grešim

Komentari Srba na svakom postu Denver Nagetsa koji ima veze sa Jokićem. Stvarno smo jedan od najseljačkih naroda ikad. Taman Jokić počeo da jebe jako u NBA u vreme kad Đovak odlazi u istoriju polako, pa sirotinja ima o kome da čita na blicovima.

Nek okači neko klip sa onim trutom što ga ona voditeljka na N1 deset puta pitala ko ga je zaposlio a on mutavi mutavac ni da bekne. Solidan transfer.

Mislim da je logično potražiti na n1 kanalu jer je u emisiji te televizije bio.

Skraćeno some. Skraćeno. Ne pravi se pametan prebiću te bre.

Aj neću, al ne pravi se pametan.

Al pazi fabulu radnje. Đurić zaposli ovog slepca kao asistenta bez ikakvog konkursa, ono drugarski.

Neki mediji pitali je li to istina Đurić kaže ma jok i to se zataška.

I onda ovaj glavonja preglupi izbaci ovu fotku da se pohvali na fejsu jebenom.

http://images2.kurir.rs/slika-620x419/marko-duric-milos-vacic-savetnik-kosovo-i-metohija-1482529653-1064791.jpg

I onda ode na N1, jedinu televiziju koju ne finansira vlast i ova voditeljka ga iaponižava najgore moguće.

Tilmo kapiram da znaš da je imao zakonsko pravo da zaposli savetnika bez ikakvog konkursa?

Kao što i pored zabrane zapošljavanja recimo škola (drž. institucija) ima pravo da te zaposli kao domara (slobodno konkuriši), jednostavno ugovor na određeno dobiješ i produžavaš. To svakako znaš.

Te kartice je delio putnicima "onog" voza, nije šerovao sa heštegom kurir. Kapiram da i to znaš. Posle si mogao i ti da kačiš na fb i on svejedno.

Kapiram i da znaš zašto toliko napinju za njega? Za šta je pravosnažno osuđen, i na čelu kog pokreta je bio pre nego što se otisnuo u vode savetovanja?

кога боли курац уопште

Ovaj Dinosinijo je retko debilna gljivica.

Kapiram ja pokret, rasizam i to.

Tj celu situaciju.

Presmešno je što je mogao ovo da radi i prima ozbiljne pare i jedini uslov je bio da se ne ekaponira.

Retard slikao vizitkartu i podelio na fejsu. Onda ga ispreskakala voditeljka.

To je moja jedina poenta, kakva gluperda jebena.

Politicka pozadina i ostalo me ne zanima.

Babun preglupi jebeni, to je poenta. :)

Hoćeš da ti polupam malo tu pičku balavu

EDIT: Tilmo nije se eksponirao nego ga provalili, pa onda još debil bio i on jer je i glup, možda su mu i rekli jbg duvaš, aj bar budi debil zabavljaj narod, al prvo su ga provalili pa se onda on eksponirao. (u smislu delio kartice i to, opis posla mu je bio da laže i maže narod dole, ne može iz bgd jebiga)