Prijava

Ova Žoze veoma kvalitetno mesnata. Malo isprva ličina na trandžu, ali je hot.

Prove ja ne znam kako ta izgleda ali u nevidjeno smem da se kladim da je losa i to na ivici mule losa. Al eto pogledacu cim stanem bas da vidim dal sam u pravu

A brt čim sebe naziva Žoze sigurno nema gracioznost Odri Hepbern. Ali kvlt mesa ima, Velington!

gracioznost Odri Hepbern.

Zajebavas li me glavonjo? Ja kao gledam koja jr graciozna kao neka koja ne znam ni kako izgleda a ne koliko je graciozna? Iskreno si me iznenadio, otkinuo bih ovu zoze jer je klasicna seljacka udaraljka a to me lozi ocekivao sam neku ivanu spanovic

otvaraj temu, proviron

ima li neko ćelavin instagram?

Ovaj poslednji hahahahah, građa jebenog čunja, pritom je debil. Najjače od svega mi je kako je Banjo stao u odbranu onog lika što deluje duplo starije nego što jeste (onog što u 22 izgleda kao matori pedofil), a ovog prepustio zverima jer je video da je degen koji je jedva ušao u farmerke i šulju. lololo
Pretužno, težak transfer epizoda.

Melisa ima dobru dojku lolo.

ајде издвојите ми хајлајтс кад су баш јако непријатне сцене, не могу да гледам целу епизоду

Oko 47. minuta. Sve vreme je prilično transfer.

Bač, neprijatne scene u emisiji su toliko neprijatne da su teške za gledanje. Ali generalno, emisija zna da momente da bude genijalna. Užasavajuće genijalna. Kao kad je onaj lik, kao lepuškasta glava, 190+, počeo da pimpuje loptu. Kasnije bira između dve ribe i kao "Jedna od njih je instruktorka jahanja" uz to riba ima pet puta kobilastiju facu od Sare Džesike Parker.

Rezervisan sam prema Remeovom kačenju transfera jer očekujem da neko nije znao limes matrice da reši pa ono...

Pa nisam ja okačio ovo, lolo, samo komentarišemo transfer. Zapravo, nisam siguran da sam ikad išta okačio na ovu temu lolo

ауууууууу какав је мајмун овај задњи презнојавам се

јебем ти какав сам крик сад испустио

каже му риба мораш у теретану да набијеш плочице и то а он ће ПА ТИ СПАВАЈ У КУПАТИЛУ АКО ОЋЕШ ПЛОЧИЦЕ

pa lepo joj je rekao

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА