Prijava

јебени пера детлић

дал сам изградио толеранцију на трансфер, једино ми тешко пао Пера Детлић

иначе солидан скуп дебилки

Voli devojke koje su energetične...

Jebemu bre mater, ovaj drugi odabere ovog skrndelja pored ove Melise pičke ipo, iznervirao sam se jebem ti ja ovo.

aahah a realno liči na peru detlića jebenog

lik lici na mladunce slona, obukao kosulju dva broja manju i glumi peru detlica, sta je ocekivao...
i najjaci su mi kad se ponasaju ko razmazeni egoisticni klinci, kad im neka uputi kritiku odma reaguju kao ''pa sa tobom ne bi ni hteo svakako''

Ajd košulju, očigledno je da fura džiberski fazon, ali ja ne znam što nije farmerke normalan broj lolo, toliko je bar mogao. Ja ne znam kako je stao u one hahah

Al' ajde sve to, nego pored svega toga i ono sa patrijarhalonšću, munzeom, i ostalim stvarima, lik je nerealna karikatura.

i najjaci su mi kad se ponasaju ko razmazeni egoisticni klinci, kad im neka uputi kritiku odma reaguju kao ''pa sa tobom ne bi ni hteo svakako''

Mali kurac brt. lololo

Ima da se prijavim samo Melisinu sisu da vidim izbliza jebem ti sve u pičku kakav je ono grom od pičke

Dajte sliku melise

Da se ne lažemo jebo sam i bolje XD
Mada nisam video Melesu nego kažem na neviđeno xaxaxax

i nije muslimanka xd
Milica Živanović (22) iz Požarevca

Jebo sam i bolje

ali ko da sve nije bilo dovoljno retardirano, andrija milošević se na kraju iz sažaljenja izljubi triput s perom detlićem da zaokruži priču

Axaxaxx pa Melesa je dječak ko Mešalina ajde bešte u kurac

Kratka kosa=kratak kurac

al ove ezoterične ekstrovertne fotografkinje sa instagrama, studentkinje režije i istoričarke umetnosti što dolaze za dnevnicu dva soma dinara da ocenjuju goveđe glave iz zemun polja - to rade one, one rade to