Prijava

https://www.tvarenasport.com/vesti/mnogo-fudbala-i-jos-vise-smeha-tv-arena-sport-i-drzavni-posao-spremili-gledaocima-veliko-2022
Ne mogu da nađem klip po jutubu, što je možda i bolje, ovoliku transferčinu dok gledam ovog arogantnog laloškog debila koji misli da je bogom dan za komediju kako štanca debilske 'fore' odavno nisam osetio. Sam državni posao nisam nikad podnosio, a ovo što sad imam nesreću da vidim na areni mi samo potvrđuje da me moj insekt nikad ne vara.

Sad sam odgledao lester ili sta vec i bas se drzavni posao pojavio i Boca ciju ulogu igra Milakovic gde je bas lepo odglumeo pijanca ne znam o cemu je rec bila ali se spominjala francuska i italijanska vina meni bilo bas lepo ovo je dodatni razlog da ostanem verni pratilac arene sport
Lester mi prosao lagano na lajvu sve je bas krenulo na bolje otkako je arenasport preuzela primat

Milaković mi je za divno čudo postao manje transferičan u poslednje vreme, poslednjih nekoliko njegovih klipova su doista kreativni i nešto čega nema baš toliko puno na domaćoj jutub sceni. A ovo za državni posao jebiga o ukusima ne vredi raspravljati. Ja ga imam ti ga nemaš.

I meni je milakovic skroz ok
A sto se tice njegovih klipova nedavno mi izasao onaj kad ona ceka na semaforu valjda mu je to poslednji koji je izasao, recimo da mi se svidja
Ali generalno sve kod njega ostane na nekoj ideji jako lose realizuje i smeta mi sto ga proglasavaju za monzi pakton u komentatima inace mi je po svemu ostalom ok lik

Ne proglasava ga niko za monti pajton nego za ajnstajna gledaju ga kao pastira koji ce da menja nasu drzavu na bolje duhovno i politicki
Po tome moze da se vidi kolika je stoka po mrezama
Milakovic je yt guru ceka se na njegove klipove a imas onu dvojicu slicnog stila adam w i onaj drugi nizi anwar koji sve to rade na mnogo boljem nivou ali ne srbima je milakovic broj jedan

https://www.youtube.com/watch?v=NDS0x-IYn1o

Pritom ne tema pjesme, nego debil koji repuje u macijem kostimu i ponasa se kao Baka Prase sa Aliekspresa

A nevezano za to, tek sad vidim ove Smokljine postove gore o DP i podrzavam hiljadu posto

ма ово говно од песме сам ја качио недавно на подијел са вукајлијашима ја мислим
јесте трансфер

posto nema tema bez transfera, a ovo je tipa samo blam
dopao mi se kolega koji je naposletku rekao da voli beogradski sindikat, a potom da ima devojku a potom da je nju vodio na koncert petra grasa

Hahahaha je l to neki vic

a pa sta fali bs je dobar. petar graso vec i nije, a za devojku, naci ce se drugi, ne brigaj

Hahaha učestvovali

Bar da su učestvovali, pa da kažeš - ok, tehnički može i tako da se postavi stvar, nego su samo stajali. "Gol kom su prisustvovali orlovi" bi bilo ok.

Ucestvovali ali kao topovska hrana.

Samo da podsetim da ima i ova tema, vrlo podobna za ceo dan generalno