Prijava

Та ликуша је квалитетна глупача , и она њена другарица .... и оне су за трансфер ...

Tacno.

Ali i ova je kretenka sto preferira drugu muziku. Ne bi trebalo da bude favorizovanja drugih zanrova. Bar je dobra picka. A Georgijev je uvek bio saban, ja se userem kad cujem neku negovu pesmu.

Та ликуша је квалитетна глупача , и она њена другарица .... и оне су за трансфер ...

Реално, свако ко се пријавио за ово такмичење мора да буде ретард, то да су сви ретарди, то смо апсолвирали. Али се не ради о томе...

Хаха, како су се ратосиљали Бабунке у стилу раних Немањића.

Има квалитетних трансфера у овој емисији.
http://www.youtube.com/watch?v=HD0Tgv90hTA

Александра, по адвоката и правац Стразбур на тужбу врсте релиџс интолеранс.

Риба лепо пева, слатка је и има здраве ставове. Георгијев ме опасно распиздео има га пљујем свуда.

Реално, свако ко се пријавио за ово такмичење мора да буде ретард, то да су сви ретарди, то смо апсолвирали. Али се не ради о томе...

Hahhahahhah Dzimi, nemoj da te Sljivic cuje :)

Истина да мораш да будеш дебил, не може нормалан човек да изађе и да се бламира, али кад су кренули да се крсте брате, ИСПИЗДЕО САМ.

Шљивићу, баци неки снимак да чујемо како си певао.

На којој телевизији се приказује ово ругло од емисије? Мрзи ме да гуглам.

Појавиће се на овој теми, вероватно. :Д

Нааче ми кад јој другарица призива духове око 1:00 лолол
Није да не зна да пева, напротив, али шта је очекивала да ће јој рећи један мрчо с Дурмитора који је притом Бугарин?

мрчо с Дурмитора

Zbog toga je retard?

Брате, призивају духове, па шта, имају 15 16 година. Понижавати јавно девојку од 16 дина није кул, али у потпуности није кул. Прича нешто за текстове, ОН ПРИЧА.

Билиа си сама, и ја сам сам АНЂЕЛЕ

ЖЕЛИМ ДА ТЕ ЈЕБЕМ АНЂЕЛЕ

НА СЕНТИШ ФОРУ ЈЕБАЋУ ТЕ АНЂЕЛЕ

Ае, пали љаљане.

Завидите Владоу зато што се све пичке ложе на њега.

Ае бре Црногорчине распале, ша се ложите за Дурмитор, серем вам се у кречњачки крш. Није ретард зато што је са Дурмитора, може да буде и из Раковице, или са Лиона, ретард је јер је распала говнаретина.

Један олош као што је Говногијев уништава младост девојчици од 16 година, маму му јебем.

Opet Dragana Mirković širi blam po odbojkaškim terenima putem malijeh ekrana. Aferim.

Опушти се, Бурзуме и не сери по кршима, има змија.

Завидите Владоу зато што се све пичке ложе на њега.

Да л' мислиш да би неко био с рибом која се ложи на Владоа?
То ни метак у вугла не заслужује да потрошиш.