Prijava

Ае бре Црногорчине распале, ша се ложите за Дурмитор, серем вам се у кречњачки крш. Није ретард зато што је са Дурмитора, може да буде и из Раковице, или са Лиона, ретард је јер је распала говнаретина.

Један олош као што је Говногијев уништава младост девојчици од 16 година, маму му јебем.

Samo polako,Burzume.Ne uzbuđuj se.

Да л' мислиш да би неко био с рибом која се ложи на Владоа?
То ни метак у вугла не заслужује да потрошиш.

:Бача брзоплети потпис:

Zbog toga je retard?

Мојне се љутиш, зајебавам се, и мени је по породице у мрчама с Ловћена. А рекох притом да је Бугарин, што мења ситуацију, кад већ цитираш...

Брате, призивају духове, па шта, имају 15 16 година. Понижавати јавно девојку од 16 дина није кул, али у потпуности није кул. Прича нешто за текстове, ОН ПРИЧА.

Па тај рад, исмева углавном неке монголоиде који не знају да певају и сад је фаца. Ова сасвим ок пева, а нагрди је чоек јер је готичарка. Могао је да баци неку спрдњу као што је и почео, ал' бар да је послуша и не би испао љаљан. Оно на крају кад су је потопили је било вређање, бем ли га.

Није у реду стварно, пусти дете да пева о Луциферу, а у курац. Ја бих тужио РТС, цимао бих Змиу да подигнемо тужбу.

Да л' мислиш да би неко био с рибом која се ложи на Владоа?
То ни метак у вугла не заслужује да потрошиш.

Јој, не каки.
А уз то је и побожан. Вероватно им ставља крпу преко лица у току парења. Можете само да сањате да ћете достићи Владоин ниво.

Бурзуме, бре, није РТС, него Прва.

Вероватно им ставља крпу преко лица у току парења.

Ууу, кинки!

Да л' мислиш да би неко био с рибом која се ложи на Владоа?
То ни метак у вугла не заслужује да потрошиш.

Kakva je ovo prijava sad?
koga bole kurac na sta se i na koga lozi. nemoj mi reci da ne bi bio sa vrhunskom ribetinom jer se lozi na nekakvog pevaca.

Ууу, кинки!

Богоугодно!

http://www.youtube.com/watch?v=2Z5FvIjqNMA 04:10 Овај лик је НЕНАДЈЕБИВ... + има IQ 160... Алал му вера!

koga bole kurac na sta se i na koga lozi. nemoj mi reci da ne bi bio sa vrhunskom ribetinom jer se lozi na nekakvog pevaca.

Већ сам у животу имао прилику да испичкарам рибе које су се ложиле на шит ствари. ''Врхунска риба'' је ствар ума, а не тела.

''Врхунска риба'' је ствар ума, а не тела.

Radije bih jebao vrhunske picke nego se duhovno povezivao sa ovim ''umnim''.
Bar za sada.

''Врхунска риба'' је ствар ума, а не тела.

Још који стих да убациш, па да кренеш Владоиним стопама Ч=

Meni je Vlado baš kul. Imam njegov cd u kolimau. Uvedem ribu vrste dobru, zavalim sjedalo, pustim Georgijeva tipa 'sve si mi ti reci da si moja reci mi' i onda je jebem metodom kurcem u pičku vrste ovlažena.

''Врхунска риба'' је ствар ума, а не тела.

Ako baš ovako misli,ima da mu dođe djevojka 3 u 1,da se tako izrazim.

Radije bih jebao vrhunske picke nego se duhovno povezivao sa ovim ''umnim''.
Bar za sada.

Разумљиво. Сто људи, сто ћуди.

Још који стих да убациш, па да кренеш Владоиним стопама Ч=

Кажи што сам фенси!

Vesnam je vrhunska pička!

Ako baš ovako misli,ima da mu dođe djevojka 3 u 1,da se tako izrazim.

Сад већ спемујем, али да ме неко не разуме погрешно...
Кул је кад си с лепом и згодном девојком, али ако су јој то једини атрибути за похвалу, шта с тим? Овај би 'радије јебао добре рибе, него што би се повезивао с умним'... И шта с тим? Ако ми се само јебе, спустићу се до Плавог моста да задовољим примарне животињске нагоне. Али шта с тим? Шта после тога и докле тако?

Спустићеш се до плавог моста, а возиш ли колица? Капирам да не може шакапе, ако може одох да јебем.