Prijava

Imam oridjinale u radnji lolo

http://www.youtube.com/watch?v=BgfoC61Pb8s&feature=player_embedded Не знам да ли је било, али на 03:53 је један од нејвећих трансферчина икада... Бај д веј, хвала Лакију што ме подсетио да ставим клип у ову тему...

Нема даље , дечко победио живот .....

ема даље , дечко победио живот ...

+1

Mislite, pobedio živo'? :DDD Au, koji transfer.

Мајку јој јебем, колко јој меће на телевизор! Ололололо, Баба ФТЊ!

Мени је већи трансфер блама тај Бугарин Владо Георгијев. Овај дечко је очигледно муњен и благо ретардиран, а он узео да му се смеје. Није нека фора.

A kako zavija jooooj, a joooj, a joooj, kao da nju jebu....

Ја бих овог фегета исевао на сред снимања када би кренуо овако злобно да се смеје. Шта је он то па постигао у музици? Изнервирао сам се максимално сада. Дечко је болестан, а овај фегет једе курац.

Па, то и ја кажем. Начи, дежави над дежавијевима. Начи, кад се Сале Поповић смејао тим ретардима на Гранд аудицијама, "кул" ликовима одавде то није било смешно А сад кад исту ствар уради Бугарски Македонац, који се зове исто као македонски фашиста који је убио Краља Александра, то је типа урбано, начи кома и смешно, а Поповић и Лепа Брена неверуу...

Ја бих овог фегета исевао на сред снимања када би кренуо овако злобно да се смеје. Шта је он то па постигао у музици? Изнервирао сам се максимално сада. Дечко је болестан, а овај фегет једе курац.

Ниси гледао синоћ кад су се смејали некој готичарки која је поменула Луцифера у песми. Девојка је боље певала од већине који су се појавили, али су је напичкарали уз Бугаринов коментар у фазону ''Уср'о би се да је сретнем ноћу онако обучену у црно.'

Одакле њему права да овако јавно понижава клинца који курац? Океј, смешан је, али се јебено контролиши пичко једна педерска, пичкопаћеничка, ае му спемујемо офишл ЈТ канал.

Ниси гледао синоћ кад су се смејали некој готичарки која је поменула Луцифера у песми. Девојка је боље певала од већине који су се појавили, али су је напичкарали уз Бугаринов коментар у фазону ''Уср'о би се да је сретнем ноћу онако обучену у црно.'

Tu su mene iznervirali. Došlo mi je da gađam TV nekim predmetom, tipa daljinski.

Devojka stvarno jako dobro peva.
http://www.youtube.com/watch?v=FGUaSWcfPGo&feature=mfu_in_order&list=UL
EDIT: Nije za ovu temu, ali kad smo već tu.

Брате, блам је кад се зовеш Владо Георгијев и постанеш популаран у Србији. Који је то безобразлук, његових мртвих родитеља, начи кома. Отприлике, неки зонфић, ко кад би у Израелу Јозеф Менгеле игро шпица за репку, а Станкела кома.

Koji je i njoj kurac da se pojavljuje u takvim emisijama kod nemača pojma? Al' onaj Vlado je teški transfer, ne samo zbog ovoga. Nedavno sam video nešto kako je na svom autu i autima svojih saradnika stavio kao "Nole #1"...

Госпођа преферира другу тематику. Која сељачија.

Ниси гледао синоћ кад су се смејали некој готичарки која је поменула Луцифера у песми. Девојка је боље певала од већине који су се појавили, али су је напичкарали уз Бугаринов коментар у фазону ''Уср'о би се да је сретнем ноћу онако обучену у црно.'

Та ликуша је квалитетна глупача , и она њена другарица .... и оне су за трансфер ...