Prijava

Inace fejk vijest, kao i ostale na sajtu. (iako sam Semberac lololololo)

Јел то онај мали дебели идиот влогер?

da

Ja ne znam zasto stavljate u transfer ove vesti za HAARP?
Slazem se da je malo retardirana fraza "kontrolise umove" ,al dokazano je da postoje, i dokazano je da skode ljudima.
Uz to su i potpuno suprotstavljanje prirodi,sto nikad nije izaslo na dobro.

koji trol ovaj gazimudo... :)
il si samo neinformisan? kao neko ko se razume u RF tehnologije, mogu na puno nacina da ti objasnim zasto HAARP ne moze da skodi nesto mnogo umovima, osim ako neko ne uzme da ti mlati um antenom :)
mrzi me doduse.

tesla probavao ovo jos 1900. ili bar imao neki nacrt u glavi kako bi funkcionisalo, nego nikad ne zavrsi tu svoju stanicu za transfer energije preko jonosfere.

Koga ti sve držiš u prijatelje...

celt
koji trol ovaj gazimudo... :)
il si samo neinformisan? kao neko ko se razume u RF tehnologije, mogu na puno nacina da ti objasnim zasto HAARP ne moze da skodi nesto mnogo umovima, osim ako neko ne uzme da ti mlati um antenom :)
mrzi me doduse.

tesla probavao ovo jos 1900. ili bar imao neki nacrt u glavi kako bi funkcionisalo, nego nikad ne zavrsi tu svoju stanicu za transfer energije preko jonosfere.

Kelte, kada se toliko razumeš u tu tehnologiju, daj objasni šta je namena i za šta služe te antene? Koja je funkcija tih antena? Koji je cilj tih ljudi koji su ih postavili?

Вучице, тих антена нема код нас. То је била патка на коју су (да простиш) насели новинари и пренели то као вест.

A da ti ne radiš za njih pa demantuješ postojanje tih antena kod nas? :)
Šalim se. :)
Bez obzira gde su, interesuje me njihova funkcija. Znam da je rečeno da se koriste za ometanje rada instrumenata neprijateljskih aviona i da šalju neke (jebemliga šta većšalju) u atmosferu i time kontrolišu vreme, uništavaju avione, čine da ulošci sa krilcima polete i td. :)

И мене занима. Видим људи стално причају о њима, а ја сам дудук за те ствари, а баш ме интересује. Мрзи ме да гуглам, па ако је неко вољан нека објасни.

Sad su ga stvarno preterali. Zar nije Drakula Rumun?

hahahhahahha jbt ovaj Kurir se izgleda takmiči sa Kurajberom ko će da izbaci neverovatniju vest :D Jes da mi tamo lupetamo al ovi iz Kurira ga prećeraše :D