Prijava

hoegarden

Nešto nisam ljubitelj belih piva, ovo konkretno nisam probala, ali hoću.

Najbolje tamno- češki kozel
Svetlo - plzenski pilsner mada

Dodao bih i svetli Kozel i tamno sad što sam pio na festu englesko, britansko Goblin valjda ili tako nešto. Hoegarden sam već preporučio šije sve Erdingere i Paulanere samo tako. Imate u svakom većem maksiju nije jeftino al vredi.

Tamna piva su mi uglavnom sva dobra al Ginis nešto ne gotivim, em je skup em nije ni blizu dobar kao neka druga koja sam pio. Moram da kupim Chimay sad neki dan da ga isprobam.

Najbolje na ovogodisnjem beerfestu, bandidos sa tekilom, od domacih valjevsko i neprejebani zajecarac...

Био малопре ду купим Ердингер, флајка 0.5л у темпу кошта 163 динџи.

http://www.radiovaljevo.com/index.php/home/item/1294-%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%99%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D1%99%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BC-%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D1%83

Dobijalo nagrade i kod nas i po Ojropi!

@Thilmo

Jesam, dobro je, nema šta. Al' nešto mi bolje Valjevsko, da l' je lokal patriotizam ili šta već nznm. Opet, činjenica je da je vrhunsko.

Значи, сад почињем да се нервирам..ја сам љубитељ пива..и толико сте овде нахвалили то ваљевко да сам почео да га сањам а немам где да га купим.

večeras mi je Jelen jer ga ceo dan pijem i dobra je fešta

БРАТЕ КАКО НЕКОМЕ МОЖЕ БИТИ ДОБРО ПИВО КОЈЕ ПРОИЗВОДИ АПАТИНСКА ПИВАРА???

Па бураз, то смрди и има неки неприродан шмек, неку арому..да занемаримо што сутра боли глава.

brate, džabe je, neću ja da kenjam ljudima, daj šta daš, zabole me šta će mi sutra biti. ja ga nikad ne bih kupio ali ovako daj

Добро, јесу спустили цене..али то је зато што им пивара пуца по шавовима.

Не знам одакле си, али ако имаш зајечарско или барем мерак пиво, купи то само немој апатинску пивару, најгори су.

ma znam jebote, nego smo pili jelen iz gajbe koju je kupio slavljenik. ne gotivim jelen ali ne mogu da kenjam i da pijem sok da ga jebeš...
došao kući da se presvučem pa odoh u grad, tamo naravno neću piti jelen

Е онда је ок, а пренеси моје саучешће слављенику :)

e, tilmo, sve oću da ti kaem. da ne znam da si iz niša, rekla bih ti da sam te srela neki dan :D

Па не знам одакле си ти..али за викенд сам шетао по Новом Саду.

jedino ako si u petak veče bio u gradu :D

Кажи лепо да ти се свиђам, договорићемо се за виђање...лоло

де бо, фуј, престар си.
ал ето, можда смо се срели, тко зна.

Мислим, јесам старији али не ласкај себи да си шипарица...због природе посла којим се бавим..комерцијалиста-промолидер имам петнаестак цурица које ми раде промоције...и све су млађане..млађе од тебе срце...и не буне се лололо

Него, ево шибам зајечарца..јебеш ти се остало..најбоље пиво, тачка!